Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dorobić obciążniki do deutza

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:19

Jak dorobić obciążniki do deutza Witam ;) Chciałem was zapytać z czego macie dorobione obciążniki, kuzyn kupił 3 obrotową i dx85 z przodkiem troche skacze. Na przodzie ma tylko 6 oryginalnych obciążników. Ma obciążniki od ursusa z kół ale nie wiemy jak to przymocować. Może pospawać jakąś skrzynkę nawrzucać złomu i zalać betonem? Co Wy na to? najlepiej gdybyście pokazali mi fotki swoich dorobionych obciążników. Z góry dzięki ;) pozdrawiam wszystkich B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak dorobić obciążniki do deutza Dzisiaj, 16:03
  •  

#2 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:26

Jak dorobić obciążniki do deutza U mnie w zetorze jest zrobiona taka skrzynka.Chyba jest w niej beton. ;) Pomimo tego jeszcze wykombinuje jakieś obciażniki.Trzeba będzie dospawać 2 rury i na nich zawiesić obciążniki od kombajnu.

Zdjęcia tej skrzynki:
http://www.agrofoto....image37296.html
tutaj trochę widać.
http://www.agrofoto....image15412.html
http://www.agrofoto....image37298.html

Jak coś to moge porobić fotek z bliska tej skrzynce. ;)

#3 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:38

Jak dorobić obciążniki do deutza @tommy jak byś mógł to porób trochę fotek. A jaki wyszedł koszt tej skrzyneczki?? ile waży +/-?

#4 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:42

Jak dorobić obciążniki do deutza Jaki koszt to ci niestety nie napiszę bo jak go kupiłem to już tak było. ;) Waży więcej jak oryginalne obciążniki czyli powyżej 100kg(chyba) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:54

Jak dorobić obciążniki do deutza Ja planuje zajumać z jakiejś huty sztabe płaskownika, myśle że 10mm wystarczy, i wykonać z tego dodatkową ramę zawieszaną na ramę przednich obciążników która okalała by obecny balast i można było na niej zawiesić z przodu jeszcze do 200kg (8x 25kg od MF 255) które mocno odsadzone od ciągnika dały by pożądny efekt.

Nie bardzo pamiętam jak tam jest w tym DF ale może takie rozwiązanie wchodziło by w gre?

#6 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 20:58

Jak dorobić obciążniki do deutza

Ja planuje zajumać z jakiejś huty sztabe płaskownika, myśle że 10mm wystarczy, i wykonać z tego dodatkową ramę zawieszaną na ramę przednich obciążników która okalała by obecny balast i można było na niej zawiesić z przodu jeszcze do 200kg (8x 25kg od MF 255) które mocno odsadzone od ciągnika dały by pożądny efekt.

Nie bardzo pamiętam jak tam jest w tym DF ale może takie rozwiązanie wchodziło by w gre?

No mirasek nie rób włamu. ;) ;)

Co do obciążników to może by do tego deutza skombinować od jakiegoś innego ciągnika i założyć jakoś.No dla mnie dobrym pomysłem na obciążniki są 2 rury dospawane o długości 25 cm i na nie zakładać obciążniki od kombajnu ale tylko do orki i uprawy. B)

#7 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 21:31

Jak dorobić obciążniki do deutza jutro postaram się wrzucić fotki deutza. Nie są to dokładne zdjęcia obciążników ale widać jakie są. Może podrzucicie jakiś pomysł co i jak pospawać ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 21:02

Jak dorobić obciążniki do deutza Obciążniki wyglądają tak i tak . Podzielcie się ze mną waszymi pomysłami. Jak dorobili byście tu obciążniki? albo jak można powiesić obciążniki z kół od ursusa?

Dodaj odpowiedź