Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcin6

Marcin6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 18:26

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u Witam. Mam problem z moim Case, wczoraj sialiśmy jęczmień agregatem uprawowo-siewnym z broną aktywną więc korzystaliśmy z WOM-u. Dziś rano odpaliłem ciągnik i wyskoczył mi błąd z ikonką WOM-u i numerem 5027 po którym wyskoczył napis HEAVY SERVICE WARNING i wyświetlała się książka na której leży klucz. W instrukcji nic nie mogę znaleźć, w necie też. Miał ktoś taki sam bądź podobny problem? Nie wiem co z tym zrobić. Jeżeli to coś poważniejszego to potrzebny będzie serwis:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u Dzisiaj, 03:19
  •  

#2 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 20:41

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u Niemam pojęcia. ale odczep wałek od ciągnika zgaś i zapal ciągnik na full obrotów i wtedy spróbuj włączyć WOM może pomoże.

#3 Share Marcin6

Marcin6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 18 kwiecień 2013 - 21:23

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u Nie pomogło, dzwoniliśmy do serwisu, mieli oddzwonić ale nie oddzwonili. Jutro zadzwonimy znowu. Jak będę wiedział co jest przyczyną to napisze, bo może okazać się to pomocne dla innych osób:D

#4 Share langedorf

langedorf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 18 kwiecień 2013 - 22:14

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u miałem podobną akcje z niedziałającym womem. Ale jeszcze była gwarancja. Podejrzewali czujnik obrotów womu ale skończyło się wymianą włącznika. Błąd miał numer 5033.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcin6

Marcin6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 10:06

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u Dzwoniliśmy do serwisu, okazało się, że to czujnik obrotów wom-u (faktycznie, ciągnik nie pokazuje obrotów wałka). Mają przyjechać w tym tygodniu i wymienić:) Problem w tym, że miesiąc temu skończyła się gwarancja i za wszystko trzeba będzie zapłacić:( Pocieszono nas tym, że taki czujnik prawdopodobnie nie jest drogi:)

#6 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 21 kwiecień 2013 - 21:39

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u gdzie nabyłes tego maxxuma ??
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#7 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 21:30

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u @Marcin
Z ciekawości, ile Cię skasowali za część i robote?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Marcin6

Marcin6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 07 lipiec 2013 - 22:34

Case Maxxum 140 MC- błąd WOM-u okazało się że jakiś błąd był w komputerze, skasowali i po problemie, nie skasowali nic bo byli przy okazji u znajomego:D podjechalem ciągnikiem i po problemie:D a w odpowiedzi na pytanie gdzie go brałem to Osadkowski-cebulski w legnicy:D sory że dopiero odpowiadam, ale byłem nieobecny przez chwile:D pozdrawiam

Dodaj odpowiedź