Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiata delta

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share eldero

eldero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 15:18

Wiata delta Witam,
http://www.frisomat....eria-zdjęć.aspx

cena tego obiektu wynosi ok 170 tys wymiary 9,4x40x4 wys sciany bocznej
w tej cenie jest montaż, orynnowanie, świetliki, blacha,dostawa można powiedzieć,że płacisz i nic nie obchodzi oprócz pozwoleń i przygotowania terenu (posadzki leje się samemu w środku)
\
jak myślicie czy cena nie jest wygórowana? może znacie jakieś lepsze firmy które świadczą podobną usługę w cenach no ,że tak powiem nie wygóroanych, zaznaczam ,region jest bardzo zimowy. obiekt służyć do przechowywania maszyn
pozdrawiam i czekam na sugestie:)

ps.http://www.frisomat.pl/pl/Produkty/Sigma/Home.aspx
ta wiata ma wymiary 14x40x4,5 305tys netto za full opcje(co powyżej)konstrukcja cała ze stali
lecz myślę,że tak aż wielki obiekt jest zbędny no i cena też duża...

Edytowany przez eldero, 16 kwiecień 2013 - 15:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiata delta Dzisiaj, 05:44
  •  

#2 Share ReMeK8250

ReMeK8250

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 53 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się motoryzacją głównie maszynami rolniczymi oraz ogólnie rolnictwem.

Napisany 16 kwiecień 2013 - 18:14

Wiata delta Ta cena jest za wiatę obłożoną zwykłą blachą czy warstwową? Jakie drzwi są w tej cenie i ile ich będzie? A ile masz maszyn, że twierdzisz że za duża? :P

#3 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 18:37

Wiata delta cena netto?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 kwiecień 2013 - 20:13

Wiata delta Delta ma trochę drewna w konstrukcji. Cena z fundamentem? Ja miałem pół roku temu ofertę na Deltę 13 na 30 z fundamentem za 170 netto.

Edytowany przez MDSikor, 16 kwiecień 2013 - 20:14.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#5 Share eldero

eldero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 20:22

Wiata delta to jest cena nett, mieszkam w wojewódzctwie o pokrywie śnieżnej dużej więc powiedziała mi pani ,że architekt stwierdzi czy trzeba fundament,czy wystarczy kielichy zalać.....jeżeli kielichy to oni chyba. Blacha trapezowa, nie warstwowa,za warstwe liczą sobie 90zł netto,ale myślę,że nie jest potrzebne, bo po prostu chcę chować maszyny na zimę i ogólnie,aby nie rdzwiały jak stoją gdzieś tam przy ,,domu''. Mowa tutaj o prasie, pług, brony , zgrabiarki, kosiarki itd sporo ich jest. czekam na ofertę z innej firmy. w cenę są wliczone jedne wrota rozsuwane. delta ma właśnie drewno ,a wiem po swojej oborze jak to potem jest,ale w sumie inne warunki będą bo wiadomo co obora z krowami,a co z maszynami wiatka;) co myślicie o tym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 09:12

Wiata delta mogę ci powiedzieć ze oferty firm takich jak frisomat czy borga będą jakieś 25% droższe od tego co możesz sobie na allegro wyszukać.
Oprócz tego te hale robione są że tak powiem tylko na daną wytrzymałość, czyli nie będziesz mógł sobie niczego np pod sufitem zamontować.