Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem klimatyzacji john deere 1550wts

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ArekDziedzic

ArekDziedzic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 20:51

problem klimatyzacji john deere 1550wts Problem polega na tym że po 6 godzinach pracy klimatyzacji, przestaje ona działać. W takim sensie żę mimo ustawienia dmmuchawy na maksa to i tak tylko delikatnie dmucha zimnym powietrzem. Od rana działa tak jak trzeba, wali zimnem jak szalona, a po kilku godzinach pracy słychać że dmuchawa chodzi na maksa a tylko delikatnie dmucha powietrzem zimny. Słyszałem teorie że chłodnica mi zamarza??? ale nawet gdyby tak było to wydaje mi się że nadmuch na maksymalnym ustawieniu powinien dmuchać tak samo mocno jak rano. A on tylko zipie po paru godzinach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem klimatyzacji john deere 1550wts Dzisiaj, 18:18
  •  

#2 Share kamil1616

kamil1616

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 17:08

problem klimatyzacji john deere 1550wts może mało tego czynnika chłodzącego jest

Edytowany przez kamil1616, 16 kwiecień 2013 - 17:09.

#3 Share ArekDziedzic

ArekDziedzic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 20:45

problem klimatyzacji john deere 1550wts Raczej nie bo była już nabijana 3 razy:) dwa razy na gwarancji i raz sami i dalej to samo. To nic nie daje:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 18:04

problem klimatyzacji john deere 1550wts moze masz jakis przeciek skoro ciagle nabijasz a moze trzeba filtry zmienic od klimy

#5 Share kamil1616

kamil1616

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 18:08

problem klimatyzacji john deere 1550wts najlepiej w jakims warsztacie samochodowym to sprawdza szczelność a nie tylko nabić i kase wziąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ArekDziedzic

ArekDziedzic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 kwiecień 2013 - 21:22

problem klimatyzacji john deere 1550wts Wiecie, jak każdy nowy sprzęt, bała gwarancja. I na gwarancji panowie tam ćwiczyli z tą klimą, typu nabijanie, sprawdzanie szczelności. Gdyby nie była szczelna to po prostu by przestawała działać. A ona codziennie rano działa do około 6, 7 godzin. Pózniej przestaje. Jak zagasze kombajn na godzine lub dwie to znowu jakiś czas działa. A po kilku godzinach znowu nadmuch przestaje pompować powietrze. Czyściłem już filtry w trakcie dnia gdy kosze i to nic nie dawało. Niewiem co jest grane

Dodaj odpowiedź