Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hurtownia Śor Ampol-merol

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 19:50

Hurtownia Śor Ampol-merol Witam.Może jest tutaj ktoś kto zamawia śor w hurtowni śor ampol-merol?Jeżeli ktosś by się taki znalazł to prosiłbym o opinie na temat tego sklepu,jego produktach czy nie są jakies felerne itd.Bo przymierzam sie do kupna śor i w ta firma ma atrakcyjną cene,tylko jak z tymi produktami.Proszę was o odpowiedz.Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hurtownia Śor Ampol-merol Dzisiaj, 11:21
  •  

#2 Share syndiabla

syndiabla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 20:18

Hurtownia Śor Ampol-merol współpracuje z nimi już od kilku lat, bardzo solidna fima

#3 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 20:39

Hurtownia Śor Ampol-merol Co do tych cen to mam odmienne zdanie. Daj znać czego byś potrzebował, może się dogadamy.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 20:48

Hurtownia Śor Ampol-merol Korzystasz z przedstawiciela handlowego czy kupujesz śor osobiscie w Wąbrzeżnie?Jak jest u nich z płatnościo?Czyli mówisz że niema sie czego obawiać że np sprzedają podrobione śor?

Paktofonikas potrzebowałbym np 10 litr duett star oraz 6 litr duett ultra.Jako masz oferte na te fungicydy?

Edytowany przez jarek33, 14 kwiecień 2013 - 20:46.

#5 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:01

Hurtownia Śor Ampol-merol To jest chyba jedna z solidniejszych firm. Środki pewne i z długą datą a jak się kończy to informują o tym. Uwaga na firmę Ha-Ge bo jeżeli ma środek w dobrej cenie co zawsze jest z nim coś nie tak, najczęściej kończy się data albo zezwolenie. Raz zakupiłem u nich Mistral, zapakowany był jak zwykle w pudełko i w środku worek aluminiowy. Na pudełku wszystko ładnie ale w środku na worku ruskie napisy czyli już coś kombinowane. Sam środek zadziałał dobrze ale jego wygląd nie sprawiał oryginalnego bo granulki nie były kształtu oraz koloru jak zwykle.

#6 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:07

Hurtownia Śor Ampol-merol Od doradcy dla firm. Watpię żeby opłacało im się nadstawiać karku i sprzedawać podróbki.

Duett Star nie mam. Duett ultra do ściągniecią 138 netto/l a'1l, 133 netto/l a'5l.

Edytowany przez paktofonikas1987, 14 kwiecień 2013 - 21:10.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#7 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:25

Hurtownia Śor Ampol-merol Dzięki kolego Mikad.To db że ta firma jest pewna,już niedługo bedę musiał napisać do przedstawiciela aby mnie zaopatrzył w śor.A ty Mikad w jaki sposób zaopatrujesz sie u nich w śor,korzystasz z przedstawiciela?

Paktofonikas ta firma o której pisze to nie agrolak tylko ampol merol.Dla przykładu u nich litr duetu ultra kosztuje 132zł netto,czyli niejest to kolosalna różnica.Gdzie mieszkasz lub posiadasz sklep?

#8 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:37

Hurtownia Śor Ampol-merol Nie korzystam z przedstawiciela bo do ich magazynu gdzie jest punkt sprzedaży mam tyle że jak by się uparł to na piechotę polecę. W punkcie są ceny detaliczne i ceny dla mnie :) czyli w zależności ile bierzesz i jak płacisz, tak samo negocjujesz jak z przedstawicielem jakiejś firmy.

#9 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:38

Hurtownia Śor Ampol-merol Ok. Białegostoku. Jak coś to na PW. Wszelka reklama na forum niemile widziana.

sprzedam

#10 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:45

Hurtownia Śor Ampol-merol No to masz niezle chody Mikad w ampol merol że daja Tobie dodatkowe upusty.Czyli powiadasz że przez sposób zapłaty tzn np gotówkado ręki można jeszcze coś od nich wyrwac z ceny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:51

Nie korzystam z przedstawiciela bo do ich magazynu gdzie jest punkt sprzedaży mam tyle że jak by się uparł to na piechotę polecę.

Ty mieszkasz w okolicach Kaźmierza? znajomy ostatnio kupił w HaGe insektor (odpowiednik Bi58) przynajmniej na fakturze jest taka nazwa, a etykieta po litewsku i ciężko określić cóż to w ogóle jest;

chyba trudno wskazać najlepszego dostawce, ostatnio zebrałem kilkanaście ofert na grupę potrzebnych mi środków, to były bardzo zbliżone i najlepsze oferty na dany środek się nie powtarzają, każdy dostawca ma inny środek najtaniej- także można sporo oszczędzić zakupując pojedyncze pozycje od każdego dostawcy, różnice dochodzą nawet do 10-15%

#12 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 21:59

Hurtownia Śor Ampol-merol kissmy a byłes w ampol merol?Ja np wysłałem oferte kupna danych śor do przedstawiciela apol merol i ceny które zaproponował mi były sporo niższe niżnp w sklepie rolno ogrodniczy czy np w rudniku.A odnośnie sprzedawców śor to wydaje mi się że chyba niepowinni wysyłac litewskich śor bez konsultacji z Tobą.

Edytowany przez jarek33, 14 kwiecień 2013 - 22:00.

#13 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 22:30

Hurtownia Śor Ampol-merol @kissmy Jestem z pomorza zachodniego. Widać nie tylko ja miałem taki przypadek z HaGe. Ustawa wyraźnie zakazuje wprowadzania do obrotu śor z etykietą w innym języku niż polski ale widać ta firma ma to głęboko w dolnej części układu pokarmowego. Polecisz z tym do inspekcji to Ci skonfiskują cały zakupiony środek i będą prowadzić dochodzenie więc nie ma ani środka ani kasy. Trzeba też uważać na nawozy dolistne z datą ważności bo potrafią wcisnąć w zimę na promocji a termin mija za miesiąc czy dwa. Mam gdzieś ich darmowe imprezy w drogich hotelach jak rżną na towarze.

#14 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4291 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 15:24

Hurtownia Śor Ampol-merol z czegoś muszą to finansować;] w tym sezonie w sposób szczególny należy uważać na środki (szczególnie te świeże), słyszałem o przypadku wysłania w piątek przez B... z Niemiec samochodu (plandeki) ze środkami, który miał zostać rozładowany w poniedziałek, a w międzyczasie temperatura dochodziła do -17 stopni, oczywiście magazyn tego nie przyjął, ale wątpię, iż taką głupotę sfinansuje zakład ubezpieczeń, więc raczej zrobią jakąś turbo promocje

odnośnie do dostawców, to A-M też nie ma rewelacyjnej oferty, w zależności od tego co wynegocjowali mogą mieć pojedyncze środki w dobrej cenie z ostatniej mojej listy mieli najlepsze ceny na titus, innovate i pyton, także telefonów należy zawsze wykonać kilka, pytając również o datę produkcji oraz ewentualne mroźne przygody

#15 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 17:13

Hurtownia Śor Ampol-merol kissmy czyli jaką firme mógłbyś polecic?Która ma najlepsze cenę?nie powinni tak robić że puszczą do obrotu śor ktore były przemrożone,przecież ich skutecznosc jest napewno obniżona a potem łudzie nieświadomie mówią że np huzar nie zadziałał.Zreszto oni niemartwią się że rolnik będzie w plecy,im się liczy byle by oni byli na plusie.

#16 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 17:49

Ok. Białegostoku. Jak coś to na PW. Wszelka reklama na forum niemile widziana.

Gdzie zaopatrzasz się w śor?

#17 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 18:27

Hurtownia Śor Ampol-merol Tam gdzie dają najkorzystniejszą ofertę.

sprzedam

#18 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 18:39

Hurtownia Śor Ampol-merol Ale w okolicy, czy po całej Polsce? Z Bakałażewa brałeś??

#19 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 18:49

Hurtownia Śor Ampol-merol Generalnie z Polski ściągam jak czegoś potrzebuje. U nas w okolicy albo nie ma albo drogie.

sprzedam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 19:45

Hurtownia Śor Ampol-merol Panowie cena w ś.o.r. To nie wszystko to ccc w butach:-) środki należy kupować w dużych firmach w tych mniejszych zawsze są kombinacje. Ja naoglądałem sie już podrób w życiu wyglądają naprawdę tak samo jak orginały. Jednym ze zdarzeń które odbiło sie na mojej kieszeni był mospilan zapłaciłem za niego 15 tyś i dziwnym trafem nie dZiałał???!!! Co sie okazało po pewnym czasie , firma sumi-agro zrobiła środek o polowe mniejszą dawkę substancji czynnej i my to łykneliśmy:-) po normalnej cenie. Potem na szkoleniu powiedział nam o tym fakcie przedstawiciel, w zaleceniach firmy było obniżyć cenę o jedna trzecią i dać podwójna dawkę ale mała firma nas o tym nie poinformowała. Duża firma nawet by sie nie podjęła dystrybucji tego gówna.