Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój plan na życie, co powiecie?

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Sebastian_krk

Sebastian_krk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 21:35

Mój plan na życie, co powiecie? Pieniądz który leży traci na wartości tak więc w myśl tej zasady napewno bym nie dawał do banku. Ziemia była, jest i zawsze będzie i napewno jak się ją posiada to na wartości się nie straci tylko można zyskać. Ludzie często robią głupie inwestycje jak nagle dostaną porządny zastrzyk gotówki..takie moje zdanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mój plan na życie, co powiecie? Dzisiaj, 15:49
  •  

#22 Share barrybond

barrybond

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 22:08

Mój plan na życie, co powiecie? To ja sie chciałbym dowiedziec, czy kiedykolwiek wyprodukowales i sprzedales cokolwiek do zachodnich odbiorcow, bo co innego jest popracowac sobie z chaczka w niemczech a co innego priowadzic samodzielnie gospodarstwo. Wedlug mnie sprobuj na poczatek wydzierzawic hektar ziemi tam gdzie mieszkasz i zobacz przez te 3 lata jak Ci bedzie szlo, bo zywnosc ekologiczna to chyba ciezki temat. Swoja droga watpie zeby 400tys starczylo na 30ha dobrej ziemi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 14:13

Mój plan na życie, co powiecie?

ja dalbym milion na lokate w 3-4 bankach (jedna czesc w dolarach) i mialbym ok 5tys miesiecznie nic nie robiac
do tego zainwestowal bym jeszcze w akcje lub derywaty bo interesyje sie troche inwestycjami finansowymi
i zycie jak w madrycie :)

Podaj mi chociaż 2 banki które z miliona (do tego rozproszonego po różnych bankach) dadzą mu w tej chwili 5tys msc :)????

Co do samego pomysłu, w wersji optymistyczniej ekstra, pesymistycznej możesz wyjść na swoim.
Zwrot kapitału założonego długie lata.. ale jakby tak przy pracy przez pierwsze lata wychodził chociaż na swoje to i tak lepiej niz siedziec w tym Krakowie. (chyba że dobrą pracę znajdziesz)