tomi8317

Waga do 150kg

Polecane posty

tomi8317    1

Witam jakom najlepiej kupić wagę elektroniczną czy mechaniczną jak elektroniczną to jaką polecacie tak do 400zł waga ma służyć sporadycznie do zważenia zboża itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

pewnie że elektroniczną, ja mam 2 kupiłem od rumunów na giełdzie warzywnej i śmigają aż miło do do 200 kg ważę wszystko ziemniaki ogórki i inne warzywa (nawet prosiaki ważyłem).. nie pamiętam ale ja chyba 200 zł dałem, tylko dobrze się z nimi targuj bo to taki naród woła 400 zł a za 200 sprzedaje. U nas ich pełno na każdej giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Także polecam elektroniczne, tylko trochę te ceny przesadzone podane przez @maniana Według mnie w tej cenie nie kupi się nic dobrego miałem kilka takich wag i potrafiły się rozkalibrować po niedługim czasie użytkowania.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez gospodarka01
      Witam.Ostatnio dostałem za darmo kilkanaście balotów po tej prasie i warzyłem baloty na wadze samochodowej i średnio ważą 160 kg czy to dużo czy mało.Wiem że baloty były robione do siebie więc dobite na max cisnieniu. Czekam na wasze opinie
    • Przez mataysen1994
      Witam !
      Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.
      Pozdrawiam.!
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich Od jakiegoś tyg mam problem z wagą wczesniej było dobrze i nie wiem dlaczego tak jest, otóż gdy ztaruje wage, załuduje wóz powiedzmy na 3000 kg zgaszę ciągnik i przy ponownym uruchomieniu gdy waga na chwilkę się wyłączy i włączy (jak magnetofon w samochodzie przy rozpalaniu) na wyświetlaczu pokazuje mi już z 1000 kg mniej albo z 800 albo ponad 1000 kg mniej... Co to może być za przyczyna? I jak to naprawić? Z góry dzieki za odpowiedź
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj