Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o claasie mercatorze 75

153 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:08

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 u mnie w okolicy tylko 2 osoby maja bizona a reszta claasy. mój w tym roku skosił jakies 110 ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Dzisiaj, 18:18
  •  

#42 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:10

Wszystko zależy od właściciela jak dba o maszynę, wielu użytkowników BIZONA zalicza sezony bez awaryjnie...na przykład Piotrus89 ma bizona z 1981 roku i w tym roku bez awarii... ;) ;)

Jeśli dbasz o kombajn to i będziesz kosił a jeśli kosisz aby szybkiej i więcej to wiadomo że się będzie psuło ja w tym sezonie wydałem na swojego 650zł
JA zawsze rano siedzę dwie godziny z towotnicą i sprężarką w żniwa przy kombajnie ale zawsze ze sobą wożę towotnice
U mnie Classów jest mało znajomy miał Classa i zamienił na Droninngborga

#43 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:10

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Właśnie są tylko 2 bizony a reszta to claasy.Po za tym większość merkatorów ma kabinę,w bizonach ZO56 rzadko się to zdarza. ;)

Jeśli dbasz o kombajn to i będziesz kosił a jeśli kosisz aby szybkiej i więcej to wiadomo że się będzie psuło ja w tym sezonie wydałem na swojego 650zł
JA zawsze rano siedzę dwie godziny z towotnicą i sprężarką w żniwa przy kombajnie ale zawsze ze sobą wożę towotnice

No ale tu nie ma tak że jak dbasz to będzie chodził.Oczywiście jak sie nie nasmaruje to się coś popsuje ale są takie części o które nie da się zadbać,I tu kwestia ile te części wytrzymają.

#44 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:12

Właśnie są tylko 2 bizony a reszta to claasy.Po za tym większość merkatorów ma kabinę,w bizonach ZO56 rzadko się to zdarza. ;)

doczepisz sie wszystkiego ;) a ja powiem że u nas w okolicy jest z 5 bizonów a więcej Forszajów ;)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#45 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:14

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Kabina do Bizona nie jest droga za nowa kabinę tapicerowaną trzeba dać 4,5tyś w nas takie ceny były na targu zwykły daszek dużo daje

#46 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 22 grudzień 2007 - 18:16

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 u mnie to codziennie smaruje claas i prase. brat kombajn a ja prase. u mnie we wsi jest tylko jeden claas czyli mój, 4bizony, fahr, bm volvo, sampo, i jeszcze jeden jakiś ale nie wiem jaki.
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#47 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 10:55

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 To ja już bym wolał wistule od niektórych bizonów!!!

#48 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 11:18

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 U nas claasa na polu cięzko zobaczyć u nas tylko bizonki forszaje i MF . Cezary masz na myśli dany model czy poszczególne kombajny ??

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#49 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 11:33

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Miki na wsi u nas są 2 bizony i z ich przykładów to naprawde chyba vistula mniej awaryjna jest ;)

#50 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 23 grudzień 2007 - 13:56

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Mojemu bratu kumpel powiedział tak "KTO MA CLAAS TEN CHODZI NA GOLASA".
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 14:15

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Może Vistula jest lepsza od Bizona ZO56 ;) bizon większy heder części gdzie teraz znajdziesz części do Vistuli?? wszystko na wieszczu podajniki pasy silnik

#52 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 15:11

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 w naszej okolicy CLLASY RZADZA!!!!! Mało kto by zamienił CLAASA na bIzOnA! a zresztą le jest częsci do claasa a ile do bIzOnA. Do claasa o wiele więcej!! moze sa drorzsze ale... bardziej wytrzymalsze!!!

#53 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 15:28

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Tylko żeby dostać te części trzeba niewiadomo gdzie jechać albo czekać a do Bizona jedziesz do Agromy czy zwykłego sklepu rolniczego i masz każdą część

#54 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 15:58

Tylko żeby dostać te części trzeba niewiadomo gdzie jechać albo czekać a do Bizona jedziesz do Agromy czy zwykłego sklepu rolniczego i masz każdą część

Właśnie...gdzie zajedziesz części wszędzie dużo, nie trzeba nic zamawiać itd... ;)

Jeden woli Claasa, drugi woli Bizona...ja tam bym wolał Bizona... ;)

#55 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:11

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 U nas w okolicy jest jeden Claas Dominator 98 a takto bizony,Forszaje i dwa NH ciekawe czemu nie ma Claasów drogie części są ;]

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#56 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:21

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Do claasa kupi używaną niemiecką część i gwarantuje że wytrzyma więcej jak polska nowa. ;) I będzie tyle kosztować co i ta Polska nowa.

#57 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:22

Do claasa kupi używaną niemiecką część i gwarantuje że wytrzyma więcej jak polska nowa. ;) I będzie tyle kosztować co i ta Polska nowa.

Niby tak. Ale wszędzie nie kupi niemieckich części ;]

#58 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:24

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 Ale części do claasów wszędzie nie ma...jak coś nawali to trzeba jeździć i szukać...a do bizona to pierwszy sklep rolniczy i części masz... ;)

#59 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:26

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 A co wy gadacie.Są części może nie we wszystkich sklepach,ale jak mi coś nawali to jadę 25 km i mam część a jak nie to się uderza do Agromy albo Mirex w Lublinie.Więc tak czy tak daleko nie trzeba jeździć. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 16:30

Co sądzicie o claasie mercatorze 75 W Agromie nie ma części do Classów. Jak od nas po najbliższy skład części do Classów jest jakieś 120km ale nie zawsze są tam dane części to trzeba jechać dalej 50km a kombajn stoi w polu cały dzień tracisz na jeździe a Bizon jedziesz do Agromy i masz daną część