Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mf 255 wyciek oleju z głowicy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Damianus15

Damianus15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 13 kwiecień 2013 - 18:22

Mf 255 wyciek oleju z głowicy Witam koledzy , dzisiaj po niewielkiej pracy gdy wjeżdzałem juz do garazu cos nagle stukneło , ale niby nic sie nie stało ciagnik ani zgasł ani nic sie nie działo , lecz po chwili ukazał mi sie olej z okolicy wtrysku tego pierwszego od strony chłodnicy tak jak by spod niego wypływało, i tu pytanie czy to może głowica pękła czy jak no bo skąd by ten olej sie tam wzioł , a tak to w poniedziałek zdejme maskę i zbiornik paliwa i dokładniej bede wiedział co i jak , ,dziwna z tym sprawa troche.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mf 255 wyciek oleju z głowicy Dzisiaj, 23:26
  •  

#2 Share Damianus15

Damianus15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 19:00

Mf 255 wyciek oleju z głowicy panowie rozmawiałem dzisiaj z mechanikiem i powiedział mi że to na bank uszczelka pod głowica, a wy jak myślicie czy to może uszczelka by poszł i olej spod wtrysku wygania?

#3 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2124 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 19:41

Mf 255 wyciek oleju z głowicy Sorki ale nikt na odległość Ci nie pomoże. Może to być uszczelka a może nie. Musisz rozebrać i zobaczyć. Lub czekaj na mechanika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 15 kwiecień 2013 - 17:59

Mf 255 wyciek oleju z głowicy Dokładnie, jest duże prawdopodobieństwo, ze mechanik ma rację, ale tak samo prawdopodobna może byc inna usterka. Trzymajmy się, że to uszczelka :) Jeżeli nie pomoże - będziesz wiedział, że coś tam jeszcze siedzi :) Takie masło maślane chyba napisałem :)
W rolnictwie siła!!! :)

#5 Share Damianus15

Damianus15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 07:01

Mf 255 wyciek oleju z głowicy Witam głowica juz zdjeta , i tak przy rozbieraniu jeden wtrysk cały w oleju ,w kolektorze dolotowym olej , w wydechowym ślady oleju a uszczelka elegancka , cos sie stało w środku głowicy że wszedzie poszedł olej , ale mam juz druga dzisiaj składam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2124 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 10:15

Mf 255 wyciek oleju z głowicy Czyli pęknięta głowica. Ciężko coś pomoć ja się na oczy nie widzi. Dobrze że się nie zastanawiasz tylko zakładasz drugą. Pozdrawiam