Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Zdobywaj wiedzę online i graj o Farmtrac! Konferencja z ekspertem

Polecane posty

agrofoto    90

Zapraszamy na kolejną organizowaną przez AgroFoto.pl konferencję online, która odbędzie się w środę 17 kwietnia o godzinie 19:00. Tym razem będziemy rozmawiać o ciągnikach marki Farmtrac a w szczególności o ciągniku Farmtrac 675DT, który jest nagrodą w konkursie organizowanym na AgroFoto.pl Zaproszony ekspert opowie nam o jego zaletach i wadach, danych technicznych oraz osiągach.

 

Podczas konferencji będziecie mogli zdobyć wiedzę o innych ciągnikach oferowanych przez markę Farmtrac oraz dowiedzieć się wiele o samej firmie. Po każdej części ekspert będzie starał się odpowiedzieć na pytania zadane w czasie trwania konferencji.

 

Druga część prezentacji będzie poświęcona tematyce konkursu "Gra o Farmtrac" w trakcie której dowiecie się w jaki sposób możecie zawalczyć o główną nagrodę jaką jest Farmtrac 675 DT oraz odpowiemy na zadawane przez Was pytania.

 

Każdy uczestnik konferencji zostanie nagrodzony 10 punktami w konkursie "Gra o Farmtrac"

 

Szczegóły konkursu: http://www.agrofoto.pl/konkurs/

 

 

 

Co potrzebujesz, żeby przystąpić do prezentacji online.

 

W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.

 

Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:- przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),- słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,- dostęp do Internetu (mi nimalna przepustowość łącza 512Kb/s).

 

Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).

 

Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.

 

Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).

 

Serdecznie zapraszamy,

AgroFoto i Farmtrac

Bez nazwy.jpg

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody_772
      Witam, Poszykuje kogoś kto ma ciągnik Farmtrac 555dt z ładowaczem czołowym z okolic Sandomierz + 100 kilometrów. Chciałbym zobaczyć jak wygląda konstrukcja wsporcza i gdzie jest zamocowana.
    • Przez yacenty
      Zapraszamy na czat z ekspertem - Jak wspomagać rośliny na wiosnę?
      Czwartek 12. kwietnia o 20.00. 
      Zapraszamy do pokoju webinarium: https://agrofoto.clickmeeting.com/jak-wspomagac-rosliny-na-wiosne

    • Przez semyutah
      witam
      problem jest taki ze leje sie olej ze zbiornika oleju ukl. kierowniczego kiedy uzywana jest hydraulika zewnetrzna tj. tur, podnosnik a nie uklad kierowniczy. czy ktos miam podobny poblem.
       
      podrawiam
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj