Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat do malowania

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 17:02

Agregat do malowania Witam. Dla chcących zrobić sobie użądlenie do bielenia obór (chodzi 5 lat)
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat do malowania Dzisiaj, 16:03
  •  

#2 Share Kondzioo

Kondzioo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 19:24

Agregat do malowania napisał byś coś więcej o tym... jak to działa... od czego sprężarka... jaki silnik... ile litrów ma butla.. <_<

#3 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 19:37

Agregat do malowania Działa na zasadzie jak opryskiwacz ręczny do pryskania warzyw. W ciecz w zbiornik (100 litrowy) napełniony tak80% wpompowywane jest powietrze ze sprężarki od( skota) może być od inego rodzaju napędzana silnikiem elektrycznym
1,5 kw. Włącza się i wyłącza przez włącznik ciśnieniowy od hydroforu. Dla bezpieczeństwa założony w sprężarkę jest dodatkowy zawór zwrotny bezpieczeństwa od c360. W zbiornik jest włożona rurka zakończona na zewnątrz zaworem kulowym do otwierania cieczy. W zbiornik wspawane są dwie zaślepki od wlewu i spuszczania wapna. Kran który widać służy do spuszczenia powietrza przed zalewaniem zbiornika tak dla bezpieczeństwa. Posiada 10 metrów węża zakończony lancą od opryskiwacza z dziurka fi 5 i trochę spłaszczonymi ściankami. Wózek nośny na kółkach od śmietnika , posiada manometr na zewnątrz

Edytowany przez JANCZAK1176, 10 kwiecień 2013 - 19:42.

#4 Share gregc330

gregc330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 19:56

Agregat do malowania Trzeba było to mwstawić do wynalazków w galerii . Ja do bielenia używam opryskiwacza 400litrów 10 metrów węża i lanca płasko strumieniowa od myjki wysoko ciśnieniowej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 20:49

Agregat do malowania Tylko po co tam montować sprężarkę. Nie lepiej zrobić po prostu zbiornik (zasada działania tak samo jak tutaj) i podłączyć go wężem ze sprężarką która w każdym gospodarstwie już jest ?
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#6 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 10 kwiecień 2013 - 20:59

Agregat do malowania ja takie coś zrobiłem z kany króciec doprowadzający powietrze sprężarki rurka z dołu do lancy i gitara otwierasz nalewasz zamykasz i jazda po ścianach tylko zamkniecie przerobiłem bo powietrze uchodziło

#7 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 21:36

Agregat do malowania Ja zrobiłem z normalnego opryskiwacza 400L :D tylko ściąłem lance i założyłem jeden długi wąż :D C-330 do wałka i jechane :D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kizak

kizak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:modernizacje

Napisany 19 kwiecień 2013 - 08:05

Agregat do malowania kolego Gregc malujesz emulsją czy wapnem ,co na to spust przy jakim ciśnieniu cieczy ta lanca ma pylenie,jestem ciekawy patentu.przy wapnie w tym cienkim przewodzie może się zastojeć :wacko: :huh: ,przy emulsji nie zalepia rozpylacza :mellow: