Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozdzielacz cztero sekcyjny

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 19:50

rozdzielacz cztero sekcyjny Czy orientuje sie ktoś z was gdzie znajduje sie firma regenerująca rozdzielacze hydrauliczne.Wymieniłem wszystkie oringi a w dalszym ciągu przepuszcza olej miedzy sekcjami.Już zwątpiłem że uda mi sie go uszczelnić we własnym zakresie.Co byście radzili?Z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozdzielacz cztero sekcyjny Dzisiaj, 06:27
  •  

#2 Share Exx

Exx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 20:55

rozdzielacz cztero sekcyjny Hylmet Tuchola w miarę tanie szybkie i solidne
http://hylmet.pl/index.php

#3 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:00

rozdzielacz cztero sekcyjny Hydrobig i hydrobis tuchola. Jak co to są dwie różne firmy.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:04

rozdzielacz cztero sekcyjny Jak się poci z głowiczek lub z pomiędzy sekcji a sekcje działają i hydraulika działa nic nie opaduje to nie ma sensu regenerować, poprostu czegoś nie dopatrzyłeś lub spaprałeś, kupiłeś złe uszczelniacze lub złe ci dobrano, wyrobione są aluminiowe dekielki lub otwory na o-ringi w sekcjach są za głębokie jest mnóstwo możliwości pomyśl trochę, rozdzielacze jak działają a jedynie leją to coś niedopatrzyłeś, po co pchać się w koszty.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:04

rozdzielacz cztero sekcyjny Widzę że Tuchola to zagłębie hydrauliki :P

#6 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:48

rozdzielacz cztero sekcyjny Bobytempelton wiesz może masz racje odnośnie tych uszczelniczy(oringów)zamówiłem je przez allegro i być moze byłypoprostu nieodpowiednie.Odnosnie kołpaków to z nimi niemam problemu bo kilka lat temu kupiłem nowe ponieważ obudowa aluminiowa była już zużyta i żadne uszczelniacze nie pomogły.Co do tucholi orientujecie się czy oni sprzedaja orginalne uszczelniacze?

#7 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:57

rozdzielacz cztero sekcyjny To są firmy zajmujące się naprawą, regeneracją i serwisem hydrauliki. Jak chcesz oringi jedz do jakiegoś sklepu rolniczego i dopasuj na średnice i grubość zamiennik a nie szukaj oryginalnych uszczelek bo mogą kosztować majątek.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#8 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 21:59

rozdzielacz cztero sekcyjny Idź do sklepu z częściami najlepiej starej dobrej agromy i ci dobre dadzą, na allegro się pare razy przejechałem kupując, a jak się zarejestrowałem to okazało się że kupujący są jeszcze lepsi :D , takich rzeczy nie kupuje się w necie.

Uszczelki kosztują ok 20-30zł może nawet nie, jutro mogę tu dać wszystkie wymiary.

Edytowany przez bobytempelton, 09 kwiecień 2013 - 22:01.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#9 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 22:19

rozdzielacz cztero sekcyjny Wiecie kasa nie gra roli bo lepiej jest wydać troche wiecej kasy kupic własciwe oringi rozkrecic i skręcic i niemieć problemu z cieknącym olejem.Bo chyba przyznacie że demontaż rozdzielacza nie należy do miłego majsterkowania,trzeba sie przytym troche nagimnastykowac.Niedawno zamówiłem komplet uszczelniaczy w sklepie agrobis i mam nadzieje że bedą właściwe.

#10 Share staszek

staszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 22:40

rozdzielacz cztero sekcyjny Mam podobny problem, cieknie z tych glowiczek. Oringi sa zakladane takie jak nalezy, nowe glowiczki tez nic nie pomogly. A tak to rozdzielacz dziala poprawnie, czy jak by bylo zbyt wysokie cisnienie, bo moze zawor,cos sie zawiesil tomoze to byc przyczyna przeciekow. Spotkal sie ktos kiedys z czyms takim.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share dannygumis

dannygumis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 07:30

rozdzielacz cztero sekcyjny Hydro-diesel i Hydrog http://www.hydrog.pl Białystok na Elewatorskiej tam można dostać uszczelniacze i coś zregenerować

#12 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 09:44

rozdzielacz cztero sekcyjny Dannygumis sądzisz że oni sprzedaja również uszczelniacze,bo jeżeli tak to automatycznie sobie prace zabierają?Znam te sklepy i pytałem sie ich o regeneracje i o ile pamietam to niezło sumke zaśpiewali.Wczoraj zamówiłem zestaw uszczelniaczy z agrobis i zobacze może przestanie leciec.A jak nie przestanie to już tylko regeneracja pozostaje.

kolego Staszek raczej wymiana uszczelnień nic nie pomoże,też tak miałem i po wymianie olej leciał.A po zalożeniu nowych kołpakow po problemie.

Edytowany przez jarek33, 10 kwiecień 2013 - 09:46.

#13 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 11:20

rozdzielacz cztero sekcyjny Od razu uprzedzam że Hydro-Diesel to droga firma. W Sokółce u p. Lenkiewicza można dostać różne pierdółki hydrauliczne sporo taniej i nie kasuje tak za robotę.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#14 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 12:45

rozdzielacz cztero sekcyjny Paktofonikas czy mógłbyś podać jakieś namiary na tą firme w sokółce.Czy ten pan LENKIEWICZ zajmuję sie regeneracjo hydrauliki tzn rodzielaczy?

#15 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 kwiecień 2013 - 17:34

rozdzielacz cztero sekcyjny http://www.hydrsilowa.pl

Nie wiem jak z rozdzielaczami, tego nie miałem jeszcze okazji robić.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#16 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 23:24

rozdzielacz cztero sekcyjny Nie polecam iść do sklepu z rozdzielaczem w ręku i dopasowywaniem przez kogokolwiek o-ringów do niego. Sam tak zrobiłem to po skręceniu rozdzielaczy nie można było ruszyć dźwigniami, mówię tu a rozdzielaczach w cyklopie ale to to samo, poluzowałem rozdzielacz tyle żeby aby suwaki można było ruszać - jak radzili na forum i po pół dnia pracy olej wystrzelił mi na buty, powód to oczywiście źle dobrane o-ringi.

Dowiedziałem się że są gotowe komplety do takich rozdzielaczy, taki też zakupiłem, nie trzeba było dużo szukać, niestety wymiary są tam zupełnie inne niż kupowałem przez dopasowywanie, nikt nie jest wstanie dobrać o-ring z dokładnością do 1 miejsca po przecinku.

Wymiary tego zestawy naprawczego podałem w temacie "Cyklop - problemy" na ostatniej stronie chyba, efekt murowanyDodany obrazek
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#17 Share booster12

booster12

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 24 maj 2013 - 10:36

rozdzielacz cztero sekcyjny Kolego jak dokupic połówkę rozdzielacza do bizona jedna sekcje bo ktos mi jedna zajeb...

#18 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 czerwiec 2013 - 15:07

rozdzielacz cztero sekcyjny Dużo jest roboty z wymianą uszczelniaczy ?

A jeśli olej cieknie tylko z głowiczek to można w nich coś spróbować wymienić bez rozbirania całego rozdzielacza ?

Pytam bo już raz próbowałem z hydrauliką wymienić uszczelniacze w siłowniku ale poległem - nie miałem sposobu by założyć o-ringi bez ścięcia przez rowek na pierścień ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share mati9151

mati9151

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 01 czerwiec 2013 - 17:36

rozdzielacz cztero sekcyjny Jeśli cieknie tylko z kołpaków (twoim zdaniem głowiczek) to tam wymieniasz tylko oringi. Ja to robiłem i narazie jest sucho zobaczymy po sezonie ale to długo nie wytrzymuje. Nie trzeba rozkręcac rozdzielaczy.