Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny cześci do Zetora 7211

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Jasiek66

Jasiek66

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 21:15

Ceny cześci do Zetora 7211 W Lublinie części do Zetorków pracujących w mojej firmie, kupuje w zasadzie wyłącznie w A********. Mają chyba najniższe ceny w mieście, a chłopaki nie tylko znaja się na rzeczy, ale chyba i lubią swoja robotę. Nie dalej jak miesiąc temu załatwiali mi prawie całą skrzynię w częsciach. U ich konkurencji wycenili mi moje zamówienie prawie półtora tysiaka drożej. Części były oryginalne zetorowskie, ściągali mi je z Czech więc trwało to jakiś tydzień, ale wszystko pasowało i moi mechaniorzy nie miałczeli że fajans im przywiozłem. W ogóle jesli chodzi o tzw. trudne tematy to od razu radzę walić do Sławka lub Krzyśka.
A jesli chodzi o ceny to mają swoja stronę i tam zawsze sprawdzam.

To nie jest tablica ogłoszeniowa, chcesz się reklamować, zgłoś sie do Yacentego

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadgorliwy moderator usunął nazwę firmy która wam polecałem, ecch trudno, widać portfel AF jest ważniejszy od naszych. w razie gdyby komuś był potrzebny namiar na ta firmę piszcie wiadomość, chętnie się podzielę wiadomościami na temat zakupu części, pracuje jako zaopatrzeniowiec więc mam spora orientację w cenach.

Cytowanie poprzedniego posta i pisanie posta pod postem

Panowie morder... yhyy...moderatorzy, troche wyrozumiałosci prosze , dla nowego uzytkownika forum
nie badźcież takimi słuzbistami

Edytowany przez Jasiek66, 22 styczeń 2011 - 23:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny cześci do Zetora 7211 Dzisiaj, 01:24
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny cześci do Zetora 7211 Dzisiaj, 01:24
  •  

#22 Share azifelek115622

azifelek115622