tomaszek_135

International 644

Polecane posty

Co myślicie o ciągniku International 644. Zamierzam kupić taki egzemplarz. Warto? Jak jest z dostępem części? Czy te ciągniki są awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, polecam Ci ciągnik Internationala ;) Posiadam IHC 744 i jestem zadowolony. Wszystkie ciężkie prace nim wykonuję w gospodarstwie, w pługu 5x35 pali 11l na hektar, na godzinę troche mniej ;p Ciągniki te są nie zawodne, częsci również są dostępne. Trzeba tylko troche poszukać w internecie i wszystko jest ;) Nawet jeśli chodzi o jakieś rzeczy typu tylne zwolnice czy przednie mosty, to wszystko jest z egzemplarzy które idą na części ;) Mam nadzieje, że choć trochę przekonałem Cie do IHC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jakoś przekonuje się do niego co raz bardziej. Mam na oku egzemplarz w dość przystępnej cenie i w niezłym stanie. Jedyne co mnie martwi to dostepność części, ale jesli mowisz że można je dostać to chyba się zdecyduję. Dzięki kolego za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Ja również polecam Ihc 644. Sam posiadam ten model już od 6 lat i do tej pory nie miałem z nim żadnych poważnych problemów a w pierwszych latach mego posiadania nie było mu lekko bo sporo pracował z turem zanim go nie wyręczyła ładowarka. Seria ?44 jest w miarę popularna i z częściami nowymi jak i używanymi tak jak napisał wyżej CaseIH744 niema wielkich problemów. Hydraulika podnośnik tych traktorów jest dla mnie imponujący bo jeżeli jakaś maszyna jest za ciężka i nie da rady oderwać z ziemi to automatycznie idzie przód w górę i to z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Sam jakoś przekonuje się do niego co raz bardziej. Mam na oku egzemplarz w dość przystępnej cenie i w niezłym stanie. Jedyne co mnie martwi to dostepność części, ale jesli mowisz że można je dostać to chyba się zdecyduję. Dzięki kolego za pomoc ;)

Jeśli chodzi o części to można przez stronę www.caseih.com zamówić wszystkie części i nawet kompletną instrukcje sobie wydrukować. Tylko się zalogować, wyszukać model i śledzić tekst niestety po angielsku ale to się da.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aras88    0

witam

mam ihc 644 wszystko jest ok ale od jakiegoś czasu podnośnik nie opuszcza pewnie układ jest zapowietrzony ktoś się orientuje jak odpowietrzyć podnośniki w Ihc 644?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

pytanie do posiadaczy ihc 644 jak sprawdzic poziam oleju w skrzyni , jest co prawda rurka przy korku wlewu oleju ale na niej niema zadnych znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowy85 Witaj, u mnie teraz w 955 jak i wcześniej w 744 w wlewie oleju na korku był bagnet i miał podziałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

no wlasnie tak powinno chyba byc a u mnie jest rurka a na niej podzialki ani sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13

u mnie w 644 jest rurka i tez podziałki niema ale jest z boku skrzyni korek i jak go odkręcisz to na tej wysokości powinien być stan ale niewiem czy mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

tak masz racje , teraz juz wiem jest korek (sruba) i do tego korka powinien byc olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13

na jakich kołach wasz 644 jest i czy ma z tyłu dwa wałki wom 540 i 1000 u mnie jest dwa i na kołach 16,9 r 34 i bez przedniego napędu. Na co w tym ciągniku uwarzać mam go z pól roku i jak narazie jestem zadowolony czy da sobie rade w pługu 3x40 kvernelanda bez problemu kl ziemi od 2 do 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

moj jest na kolach 16,9 na 30 i walek mam jeden taki plug to idealny dla niego ja mam 3x35 a jak ladnie idzie to pozyczalem 4x35 . Pilnowac tego co przy kazdym ciagniku wymiane filtrow , oleju i bedzie smigal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13

ok olej w skrzyni wyglada jak nowy i w podnosniku również jak by przed chwilą był wlany a sprowadziłem go z holandi jakim biegiem robisz orke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NorbertGsiorek
      Witam serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika case international 946 rok 81. Ciągnik jest 6 cylindrowy. Mam w nim tura. Gdy podnosze tura bez gazu wszystko idzie ok. Natomiast podnośnik strasznie wolno mi podnosi i dopiero jak dam gazu to coś się rusza. Gdy zgaszę ciągnik podnośnik samoistnie opada w dół, natomiast gdy tura zostawie w górze dla testów na kilka dni to trzyma i chyba nie opada nawet cm. Dodam, że uszczelniacze w turze już się trochę pocą.  Przegrzebałem cały internet i nie wiem co może być tego przyczyną. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 
    • Przez traktorpolo
      witam  mam problem z podnośnikiem international 956 83r  mianowicie jedna dzwignia co reguluje prace np. pługa działa bez problemu ale ta druga co się podnosi na full znaczy do transportu przestała działać  jak mocno docisnę i pociągnę to dźwiga ale jak puszcze to opada,  po 2 dniach pracy na pusto bez obciążenia zaczęła podnosić i nie opada   jak ma np. przy rozsiewaczu ładunek 330kg to podniesie do góry i ładnie się zawiesi cos tam stuknie puknie i jest ok   lecz jak zapne np. agregat większe obciążenie to już niestety nie podniesie  podkreślam ze dotyczy to wajchy od podnoszenia na full do transportu znaczy   koledzy pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za które będę bardzo wdzięczny 
    • Przez Butowsky
      Witam. Kupiłem traktor Case International 574 do remontu i mam problem gdyż Traktor nie odpala. Po użyciu samostartu pali na dotyk po zgaszeniu silnika i powtórnej próbie go zapalenia ciągnik nie daje znaków życia, Nie idzie go odpalić nawet gdy silnik jest ciepły jedynie za pomocą samostartu lub plaka. Proszę o pomoc.
    • Przez rolnik32
      Może ktoś ma na zbyciu do sprzedania przedni napęd ciągnika international 1055   APL3052?

      Może ktoś był by w stanie mnie pokierować gdzie poza olx tego szukać jeszcze.Z góry był bym wdzięczny
    • Przez kamil5421
      Witam. Poszukuję Kabiny do ciagnika Case International 733 s . traktor z 1986 r . moga być tez błotniki w komplecie . 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj