Zaloguj się, aby obserwować  
radecki2

przekaznik swiateł roboczych

Polecane posty

radecki2    3

witam.a wiec tak jak w temacie poszukuje przekaznika swiatel roboczych do renault 110-54.ma ktos namiary na sklep lub posiada do sprzedania?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

A to jest jakiś specjalny przekaźnik , bo z tego co wiem to takie proste układy budowane są na popularnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zapewne z jakieggos francuskiego samochodu zapozyczony


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki87    0

Weź go wymontuj i jedź na składnice. Napewno pasuje od MTZ. Sam kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Koledzy gdzie znajduje się ten przekaźnik od świateł roboczych i jak on wygląda ponieważ u mnie też nie działają światła robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timo    824

Niekoniecznie jest to zwykły najprostszy przekaźnik. Spotkałem się w jednej Reni z rozwiązaniem, które automatycznie odłącza przednie pozycje po włączeniu roboczych (dzięki temu pozycja nie odbija się w szybie w drzwiach). Nie wiem, czy to jest rozwiązanie fabryczne, czy jakiś wynalazek, ale bardzo dobrze się sprawdza. Jeśli jest fabryczne, to zapewne wymaga innego przekaźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radecki2    3

kolego maxx20 bezpiecznika szukaj pod kierownicą tam gdzie wszystkie bezpieczniki są tam dwa zielone(w mojej takie są) i jeden padl zapewne.Ja kupilem orginalny classa,koszt 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Witam

w mojej reni problem jest podobny przestały świecić swiatła robocze i te pozycyjne obok kabiny i tylne jedynie przednie świecą

bezpieczniki wszystki dobre. Mógłby kotś powiedzieć w którym miejscu jest ten przekaźnik i jak sprawdzić czy jest dobry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

widze ze zainteresowanie jest duże :P

 

Sprawa sie wyjaśniła wczoraj był elektryk i stwierdził ze winny temu jest włacznik ten w kabinie dzisiaj wymienie (podobno z Fergusona pasuje) mam nadzieje ze bedzie działać.

 

Pojawił sie jeszcze jeden problem wymieniłem wczoraj stacyjkę (w starej złamał sie kluczyk) podłączał elektryk wiec jest dobrze tyle ze 3 razy odpaliła a teraz już nie działa kontrolki normalne się zapalają a rozrusznik nie kręci. Na ostro pali normalnie

 

Wie ktoś w czym tkwi problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

wrzuc luz

przy skrzyni po prawej masz czujnik biegu, do niego ida dwa kable, jesli nie chce odpalac na neutralu odlacz je


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Dzieki za podpowiedź dzisiaj to sprawdze.

A co do luzu to wystarczy luz na rewersie czy jeszcze na biegach powinien być ?? jak jest prawidłowo i jak sie powinno jezdzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzech1989
      Witam, problem polega na tym, że w moim Belarusie z 2011r 260h nie działa rozruch z 24v, doszedłem tylko do tego, że pali bezpiecznik przy takiej puszce znajdującej się przed chłodnicą oleju odrazu po włączeniu zasilania z akumulatorów co może być tego przyczyną?
    • Przez majes
      Możecie podac mi jakiej długości jest rura przekaźnika (sama rura, nie długośc całkowita przekaźnika) od kopaczki do ciągnika?
    • Przez tomn95
      Witam wiecie może jak przerobić ten most na przekaźnik? jedną oś chce skrócić a drugą zaspawać żeby zablokować układ różnicowy. Tylko nie mam pojęcia jak skrócę jeden i wyrzucę łożysko jak to potem usztywnić i przerobić na przekaźnik ?
    • Przez Kafu20
      Witam niedawno zakupiłem mtz-82 z 99r nie było w nim włącznika świateł awaryjnych tylko 6 kabelków w różnych kolorach. Nabyłem włącznik ze zdjęcia tyle że nie wiem jak go podłączyć. Na zdjęciu ponumerowałem piony, proszę o pomoc i przypisanie do numerków kolory kabli albo zdjęcie z prawidłowym podłączeniem.

    • Przez 3kusy3
      Kupiłem 4 halogeny do mojego c 360
      Mam zamiar je podłaczyc wg tego http://obrazki.elekt..._1280051861.jpg
      I tu nasówa sie moje pytanie jaki przekaznik zastosowac?
      ten http://www.jmele.hom...oducts_id=39945
      Czy jakis inny z tej strony http://www.jmele.hom...x.php?cPath=295
      Czy da rade tym 4 halogenom jest on do 30A a lampy beda pobierac mniej wiencej 25A z nadwyzka
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj