Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak u was z wiosną?

322 odpowiedzi na ten temat

#321 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 29 maj 2013 - 10:26

Jak u was z wiosną? Ja połowę zasiewów wiosennych po prostu nie zrobiłem nie da się wjechać.Kukurydza ledwo co kiełkuje,jęczmień robi się żółty od nadmiaru wody a ziemniaki połowa zgniła. Południowe Mazowsze.Klęska!!!!

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak u was z wiosną? Dzisiaj, 05:51
  •  

#322 Share ziom343

ziom343

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 19:51

Jak u was z wiosną? U mnie też jednym słowem ch*jwka duzo upraw wymoknietych jest zboża zółte, kukurydza byłą podmoknieta a nawet nią na wzgórkach wzieło, wode się spuszczało i niby się zeleni ale już na na nie których kawałkach wdiać kiwat i małą kolbe można znaleść a na innych kawałkach z 20-30 cm ma ledo co urosła.Słabo będzie ,oby się za uprawe się zwróciło w tym roku.u mnie to samo co up klęska.!!!Mieszkam północny-wschód lubelszczyzny.

Powiedzcie ludzie jak tam u was jest??i gdzie mieszkacie??

Edytowany przez ziom343, 26 czerwiec 2013 - 19:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#323 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 27 czerwiec 2013 - 19:53

Jak u was z wiosną? Przez mokrą wiosnę ok 3ha trzeba przesiać, ale nie można bo ciągle mokro- nie wiem czy się szybko wiedzie.
Pszenica oraz Żyta na górkach wyglądają ładnie, ale dołkami żółkną albo wygniły już dawno. Łąki w miarę oddały, ale teraz 2 pokos będzie kiepski- łąki się robią brunatne, gniją. Oby nie było więcej nawalnych deszczy, ani gradu bo qq zasilona Magnezem i Fosforem ładnie rokuje. Oby pogoda się odmieniła w Lato.
Okolice Sieradza.
Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Dodaj odpowiedź