mom

Psy ras wilczak czechosłowackich i gończy polski

Polecane posty

gwozd    104

Też mam psy bez rodowodu. Sukę wysterylizowałem bo uważam że pomimo wielu pozytywnych i potrzebnych cech ma wiele negatywnych min strach przed burzą co wskazuje na lękliwość i bardzo tępioną przeze mnie ostrość pozorną co jest skutkiem tejże lękliwości. Na co dzień tego nie widać ale po dłuższej obserwacji. Moim zdaniem to za ile zł kupuje się pokarm ma dla psa chyba najmniejsze znaczenie, ważne żeby było to jakieś mięso. Pies równie chętnie zje wnętrzności z kurczaka jak schab tyle że wnętrzności z prawdziwie wiejskiego kurczaka są bardziej pełnowartościowe, taki skrajny przykład. Najważniejsze czy jest czas dla psa, czy ma jakieś zajęcie. Zajęcie zgodne z predyspozycją rasy.

Jak często dopuszczasz sukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2512    0

dopuszczalem dwa razy teraz może gdzieś za 2 cieczki powtórzę bo chce sobie pieska po niej zostawić. Przykład z Karma podałem aby uświadomić iż o zysk mi nie chodzi.

Suka jest także wytresowana przeze mnie. Nie boi się strzałów. Kiedy jest taka potrzeba jest agresywna. Normalnie jak przyjedzie rodzina to może biegać swobodnie lecz wiadomo psu się nie wierzy ;). Za mnie chyba oddala by życie i mówię tu całkiem serio. Jak z kimś obcym rozmawiam wszystko jest ok do czasu kiedy ten ktoś się do.mnie nie zbliży. Wtedy jedynym jej celem jest " uratowanie" mnie hehe :D

Z właścicielami szczeniakow po niej mam cały czas kontakt i z tego co mi wiadomo mają super charakter.

jeśli chcesz mogę Ci podesłać filmik co potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj