Skocz do zawartości

Zdjęcie

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wel

wel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 19:53

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Witam. Co sądzicie o tym technikum? Właśnie kończę gimnazjum i chciałbym kontynuować naukę w kierunku rolniczym.Myślę że w dzisiejszych czasach lepiej jest pójść do technikum niż do liceum w moim przypadku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Dzisiaj, 07:50
  •  

#2 Share DJDJ

DJDJ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja ;) skutery quady

Napisany 07 kwiecień 2013 - 20:36

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Siema. Ja tam uczyłem się 4 lata ( technikum) i miło wspominam tamte czasy. Polecam ;p

#3 Share krzysiekrolnik7

krzysiekrolnik7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 20:40

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Jak masz duzo gospodarke ponad 50 ha i zyjecie z tego to ok tech rolnicze jak najbradzie ale jak masz małe to sie nie pchaj bo z małego sie nie utrzymasz a po tech rolniczym co masz?? kto cie do pracy przyjmie. nie musisz miec szkoły rolniczej zeby byc rolnikiem zastanów sie dobrze

#4 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 20:59

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Nie musisz mieć od razu 50ha u mnie ludzie mają po 20ha z tego wyżyją i potrafią jeszcze inwestować. Wiadomo technikum lepsze bo ten rok dłużej a przynajmniej jakiś zawód masz a po liceum nie i zawsze na studia możesz iść rolnicze po których już jakąś prace można znaleźć.
Tylko spokój może nas uratować....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2013 - 21:55

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Tylko pamiętaj że egzamin zawodowy nie jest wcale taki łatwy. Jak ja zaczynałem szkołę były 2 klasy po ponad 30 osób w 3 klasie połączyli nas w 1 klasę a skoczyło 34 osoby gdzie tytuł technika zdobyło 11 osób (technikum informatyczne) także uczyć się trzeba dużo bo samo nic nie przyjdzie powodzenia.

#6 Share wel

wel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 16:50

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie Zamierzam zdać maturę i egzamin zawodowy a po technikum normalnie można iść na studia. Mam 60 hektarów. A i średnia będzie około 4.7 ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 21:06

Technikum Rolnicze ZS CKR w Janowie To nie jest źle w technikum podstawa to chodzić na zajęcia a później fakultety. W mojej klasie zawodowy zdało z 12 aż 6 a elektronika też tak łatwo nie było zdać w poprzednich rocznikach zdawały 1-2 osoby a były przypadki że nikt nie zdał. Choć nie powiem z lekcji czasami się też schodziło :)
Tylko spokój może nas uratować....