Zaloguj się, aby obserwować  
zenekkrasowski

Jaki to typ mocowania

Polecane posty

krzysiekp55    4

TUR jest pod euroramkę ale ktoś ją wyciął.. ;/


ZETOR TEAM Sprzedam kombajn Bizon Z050/56 więcej na priv lub na mail krzysztof.puk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

U mnie w turze czeskim jest taki sam typ jak na zdjęciu, ale jak się nazywa to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

U mnie jest taki jak na linku http://sprzedajemy.pl/tur-nd-5-0-18,83863 i do tego mam taką łyżkę z kolcami do balotów i łyżkę do piachu. Do krokodyla lub chwytaka tych zaczepów nie polecam bo niemożna do końca łyżki w dół opuścić bo lubi się wypiąć (prawie zawsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Znając polaków pewnie i da się przerobić ale ja nie próbowałem bo niedługo będzie wymieniany na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi o to ze zastanawiałem się nad kupnem podobnego tura do mojego zetora ale nie wiem czy ma to sens bo każdy osprzęt jest albo EURO albo SMS a cenę tura nie jest jakoś super atrakcyjna więc lepiej poszukać chyba coś bardziej typowego niż bawić sie w przeróbki dzięki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Alchemik
      Czy Jumz 6KM i ciągniki MTZ np.MTZ 80, czy MTZ82 TS mają takie same mocowania zaczepów. W skrócie czy do Jumza założę zaczepy te same zaczepy co do MTZ (oczywiście z całą przykręcaną płytą). Dolne mocowanie zaczepu i listew podnośnika jest identyczne dla tych modeli? Przy okazji ciągniki JUMZ (Belarus 611) miały jakiś górny zaczep do przyczep, czy tylko dolny?
    • Przez Damiano604
      Witam, mam do sprzednia kilka zbędnych częsci od Zetora 6711, wersja bez kabiny ale z pewnościa pasują do 4011 lub C-360 itp...Podana cena dotyczy całośći. Mogę sprzedawać pojedynczo. Pozdrawiam! Jak coś to dzwoń :-) 726467505

      tutaj fotki: http://olx.pl/oferta/blachy-podlogowe-podloga-mocowania-zetor-6711-4011-ursus-c-360-CID757-ID8spI7.html
    • Przez kimono111
      Przyczepa 18t, 3 osie.
      Resor przypomina ten ze zdjęcia, koniec zaznaczony na czerwono jest bardziej zaokrąglony. Moje pytanie: co znajduje się bezpośrednio pod nim? Jak to się nazywa? Z drugiej strony widzę tylko fragment metalowego elementu o grubości 2 cm. Zależy mi na czasie. Z góry dziękuję.

    • Przez Roman2
      Gdzie dostać lub jak zrobić mocowania pomiędzy wygrodzeniem, a rusztami betonowymi?
      Dodatkowo, czy znacie firmy, które się tym zajmują w miarę tanio? Da się to zrobić samodzielnie?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj