Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać ?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michal124

michal124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 kwiecień 2013 - 07:58

Co wybrać ? Cześć w tym roku kończę naukę w gimnazjum. W przyszłości chciałbym przejąć gospodarstwo po rodzicach. Więc chciałem iść do szkoły rolniczej na technik rolnik. Najbliższa szkoła rolnicza koło mnie to Zespół Szkół w Bałtowie lecz w tym roku mają ją zamknąć więc chciałbym się wybrać do Zespół Szkół CKR im. Ziemi Sandomierskiej w Mokoszynie lecz nie wiem czy sobie tam poradzę. Najlepiej się nie uczę ( na półrocze miałem średnią 2,67) i tu moje pytanie Jaki tam jest poziom ? Czy łatwo będzie mi się tam dostać ? I czy poradzę sobie z nauką ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrać ? Dzisiaj, 05:59
  •  

#2 Share Cosmosky

Cosmosky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 08:45

Co wybrać ? to chłopie do nauki i nadrabiać zaległości a nie martwisz się poziomem!!!

#3 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 07 kwiecień 2013 - 09:38

Co wybrać ? Jeżeli będziesz chciał to na pewno sobie poradzisz ;)

#4 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 09:46

Co wybrać ? sądzę, że sobie poradzisz, po tym co napisałeś nie wyglądasz na idiotę tylko na lenia ;) co do dostania się, to nie umiem Ci powiedzieć, bo nie znam progów etc. Ale poradzić sobie powinieneś. Miałem wielu znajomych, którzy w gimnazjum jechali na średniej między 2 a 3, potem poszli do jednego z lepszych techników rolniczych w kraju i radzili sobie tam całkiem dobrze. Bo musieli.W innym wypadku by wylecieli na zbity pysk po prostu, bo o ile w gimnazjach "przepychają" ludzi, to w szkołach średnich (przynajmniej te które ja znam) nie mieli skrupułów, żeby oblewać ludzi w klasach maturalnych.

zagoń się do nauki i dasz spokojnie radę ;) zwłaszcza, że tam masz już przedmioty nie tylko ogólne, ale i zawodowe, ze to tak ujmę, więc będzie spoko ;) powodzenia ;)
norweskie-lesne.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share boskiroman1

boskiroman1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 14:24

Co wybrać ? marcine leniem to on napewno niejest bo mam taki sam problem i rodzice terz mają gospodarstwo rolne i to nie oto chodzi że niechce nam sie uczyć tylko poprostu niema czasu na takie głupoty =D

#6 Share michal124

michal124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:27

Co wybrać ? boskiroman1 ma rację nie jestem leniem tylko trudno mi jest znaleźć trochę czasu na naukę.

#7 Share boskiroman1

boskiroman1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 18:12

Co wybrać ? michal124 daj jakies namiary na sb mam ten sam problem co ty (masz konto na fb) wyślij wiadomość albo coś innego

michal124 daj jakies namiary na sb mam ten sam problem co ty (masz konto na fb) wyślij wiadomość albo coś innego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2013 - 18:20

Co wybrać ? Składaj papiery do szkół rolniczych. Bo jak przejmiesz to nie bd miał mozliwości korzystania z programów unijnych oraz młodego rolnika. A jeżeli chcesz zostac w gosp to warto tą nauke w tym kierunku zakończyć.