Potajtany

Rosyjska strona ze zdjęciami władymirca

Polecane posty

Potajtany    0

Witam, parę miesięcy wstecz przeglądając w galerii zdjęcia władymirca w którymś w komentarzu ktoś podać stronę bodajże rosyjska na której było pełno zdjęć z władkami oraz przeróbkami,Jeśli ktoś wie o jaką chodzi to proszę o podanie jej,

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Tego nie wiem, musiałby się ktoś inny wypowiedzieć. Ale: W moim profilu znajdź stronę. Tam jest link do mojego profilu na Vk.com. Znajdź tam grupę TRAKTORY (po rusku) tam jest sporo interesujących zdjęć. Piszę z telefonu i nie mogę wkleić linku

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Masz to na 3 podstronie, temat jest zatytułowany "Ciekawe zdjęcia od sąsiadów wschodnich" nie mogę skopiować tej strony żeby ci wkleić nie mam pojęcia dlaczego tak jest i strasznie mnie to drażni.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Не знаю, должен кто-то другой сказать. Но: В моем профиле найти страницу. Там есть ссылка на мой профиль на Vk.com. Найдите там группу ТРАКТОРЫ (русский), там много интересных фотографий. Пишу с телефона и не могу вставить ссылку

https://vk.com/club8794280  :)

У вас это на 3 странице, тема называется "Интересные фотографии от восточных соседей" не могу скопировать эту страницу, чтобы тебе вставить понятия не имею, почему это так, и очень меня это раздражает.

http://fermer.ru/forum/selskokhozyaistvennaya-tekhnika/kluby-lyubitelei-i-vladeltsev--2     ;)  ;)  ;)

Masz to na 3 podstronie, temat jest zatytułowany "Ciekawe zdjęcia od sąsiadów wschodnich" nie mogę skopiować tej strony żeby ci wkleić nie mam pojęcia dlaczego tak jest i strasznie mnie to drażni.

http://fermer.ru/forum/t-25t-30/161169     ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mieszczuchna100procent
      Witam
       
      Jestem w trakcie pisania strony internetowej o szerokim wachlarzu zastosowań dla społeczności rolniczej. Moduły jakie postanowiłem napisać są inspirowane najczęstrzymi pytaniami zadawanymi tutaj na forum. Nie ukrywam, że jest to projekt zarobkowy, także za dostęp do strony będzie pobierany roczny abonament. Nie mniej jednak, będzie on niższy od wszystkich programów obecnie dostępnych na rynku. zwłaszcza, jeśli policzyć łączny koszt programów zapewniających te same możliwości które zapewni moja strona. Moim docelowym pułapem abonamentowym jest 99,99zł z vatem rocznie po uruchomieniu wszystkich modułów. Pierwszym modułem jaki zostanie oddany najpóźniej 6 stycznia będzie kalkulator paszowy. Ale o uruchomieniu strony poinformuje jeszcze w tym temacie.
       
      Lista modułów:
      -Kalkulator paszowy
      -ewidencja/karta trzody
      -ewidencja/karta bydła
      -Karta pola

      W tym miejscu mam pytanie:



      1) czy powinien się znaleźć jeszcze jakiś moduł?


       
       
      Dodatkowo, jako, że obecnie kończe prace nad Kalkulatorem paszowym mam kilka dodatkowych pytań odnośnie tego modułu, jednakże najpierw opisze po krótce metode jego działania, aby potencjalnie wyeliminować część pytań jakie państwo mogą mieć. Chciałem jednak najpierw przypomnieć, że taki kalkulator nie jest zastępstwem dla konsultanta żywieniowego.
       
      A zatem Moduł kalkulatora paszowego ma coś takiego jak magazyn paszowy, czyli baza danych posiadanych w gospodarstwie pasz. Dodając pasze do magazynu, wpisujemy:
      -nazwe,
      -białko,
      -kalorie,
      -sm.,
      -cena/t
      Dzięki temu układając mieszankę możemy poznać koszt mieszanki za 1t a co za tym idzie w późniejszej współpracy tego modułu z modułami trzody oraz bydła poznać koszty jakie ponieśliśmy na wykarmienie zwierzaka.

      2) Czy powinny znajdować się jeszcze jakieś



      parametry dodawanej do magazynu paszy?


      Dodatkowo udało mi się dotrzeć do tabel które określają zalecane poziomy %białka, sm i kaloryczności dla poszczególnych grup technologicznych. Co za tym idzie moduł kalkulatora porównywać będzie obecne parametry paszy z tymi zalecanymi dla wybranej grupy technologicznej. Podając informacje, np o brakach w poziomie białka.
       

      3) Czy kalkulator powinien zawierać jakieś zaprogramowane składniki?


       
      Koszt abonamentu będzie wynosił 99.99zł za 12 miesięcy
    • Przez Famer21
      Panowie ma ktoś jakąś stronę z której można dowiedzieć się wszystkich podstawowych informacji odnośnie uprawy i pielęgnacji rzepaku? Przejżałem wiele stron i ta:
      http://www.kws.pl/aw/KWS/poland/Produkty/~zun/Rzepak/
      czy ma zawarte większość informacji, które powinno się wiedzieć? Czy może jest jakaś inna z której większość korzysta?
    • Przez banban1
      Witam. Co może być przyczyną w bobcacie, że jedna strona nie ciągnie tak jak druga?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich,
      Od dłuższego czasu śledzę sobie nasz rynek maszyn rolniczych, fora rolnicze i z tego co zauważyłem trudno w naszym polskim internecie znaleźć jakąś sensowną stronę, na której można by poczytać albo pooglądać różne nowinki związane z rolnictwem. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju testy maszyn, wyniki badań naukowych, testów polowych, ciekawe nowe rozwiązania.
      Z rozmów z wieloma róznymi rolnikami wynika, że oni szukają takich rzeczy, chcą być na czasie i wprowadzać ciekawe rozwiązania do swoich gospodarstw, ale dużo rzeczy trudno po prostu znaleźć.
      Co myślicie o stworzeniu takiej strony? Czy interesowałyby was takie rzeczy?
      Z tego co czytam po różnych wątkach to przewijają się tutaj tego typu rzeczy, ale raczej trudno coś znaleźć jak się szuka czegoś konkretnego. Także chętnie posłucham waszych opinii:)  
    • Przez ursusikc330m
      Potrzebne mi są jakieś rysunki albo jakieś fotki prawego boku bizona a dokładnie chodzi o regulacje obrotów bębna bo przy moim jest widełki zostały wyrzucone a reszta dźwigienek została przyspawana do ramy kombajnu(Przeróbka poprzedniego właściciela).Chcę to przywrócić do oryginału ale nie wiem od czego zacząć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj