Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 14:31

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Witam.
Mam pytanie, jak ustawić amortyzacje podnośnika w 6180, jak jadę np: z talerzówką, pługiem obrotowym. Widzę że jest tam kontrolka, ale pewnie trzeba zrobić jakąś kombinację pokręteł. Proszę o pomoc. Poniżej obrazek. PozdrawiamDodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Dzisiaj, 23:35
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 15:24

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Masz jak byk przed twoją jedynką żółty przycisk amortyzacji, i nawet obrazek to ilustrujący, tylko nie każdy miał akumulator i nie we wszystkich daje się to aktywować, jak ci sie uda to zapali ci się ta malutka czerwona dioda w rogu sygnatury.
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 15:29

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Działa! Dzięki kolego, temat może sie przydać dla potomnych :)

Edytowany przez Cineek, 06 kwiecień 2013 - 16:14.

#4 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 17:03

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Dzisiaj się przyjrzałem temu przyciskowi. I mam pytanie czy tem przycisk wystaje ponad panel. Do tej pory myslałem że to jest tylko nadruk ale dzisiaj tam pomacałem i wyczułem że pod żółtą folią wyczówalny jest jakiś przycisk i jak go się naciśnie to robi klik, ale żadna kontrolka się nie zapala. Może jak kolega pisał trzeba te pokrętła odpowiednio ustawić. I jeszcze jedno czy ten akumulator hydrauliczny to taki metalowy balon po prawej stronie w okolicy schodka??

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 18:25

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Do amortyzacji nie ustawia się zadnych pokręteł. przecież wyżej ktoś napisał. Jeśli działa to włączasz i zapala się kontrolka i wszystko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 18:10

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Dzisiaj uruchomiłem amortyzator. Ze zdziwieniem zauważyłem że załącza się tylko w pozycji do podnoszenia. Do tej pory myślałem że taka amortyzacja jest potrzebna do transportu, Instrukcja natomiast mówi że w transporcie należy używać położenia środkowego w której to amortyzacja włączana guzikiem nie działa (tj. nie zapala się kontrolka). Czy może tą amortyzację włącza się podczas pracy w polu żeby np. zniwelować skutki szarpnięć na uwrociach. Mogłby ktoś rozjaśnic mi do czego tak naprawdę służy ta amortyzacja podnośnika ??

#7 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 19:22

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 amortyzacja uaktywnia się tylko wtedy gdy naciśnięty jest przycisk podnoszenia, czyli właśnie do transportu, to w instrukcji jest inaczej, czyli jest tam błąd.
Do czego służy amortyzacja sam sobie odpowiedziałeś w przedostatnim zdaniu :P

Edytowany przez b0gdan, 25 kwiecień 2013 - 19:23.

#8 Share galoni

galoni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 19:34

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 dokładnie jest tak jak pisze bOgdan i w mojej instrukcji też jest tak napisane .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 20:00

Jak ustawić amortyzację podnośnika 6180 Dzięki za wyjaśnienia :)