Polecane posty

renault    2

czyli jak zrozumiałem po złożeniu wszystkie tryby nie były ustawione na równiej wysokości ten ze starszą piastą był niżej niż pozostałe ?? dzięki tego nie wiedziałem :) to i nam podaj link do filmiku to zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

normalnie masakra taki model piasty kiedyś zamówili mi w najbliższym sklepie od prywaciarza nie z serwisu to kosztowała około 150 zł chyba ale u mnie były inne i nie brałem a u pottingera to pewne 300-400 zł

życzę powodzenia i polecam odsyłać każdy produkt wątpliwej jakości.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murek28    0

Witam!!

 

Co sądzicie o kosiarce rotacyjnej Pottinger Cat 190, zastanawiam się nad kupnem takowej używanej.

 

Może macie jakieś inne propozycje (konkretne modele)

Potrzebuję kosiarki do ciągnika MTZ 82 do kwoty 5-6 tyś, nowa lub używana.

 

Pozdrawiam!!

Edytowano przez murek28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Dyskową poszukaj lepsza jest trochę bo bębnowa zostawia taki mały wałeczek a po dyskowej jest lepiej rozrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murek28    0

Wiem że dyskówka jest lepsza ale większość łąk jakie mam to są torfowiska albo tereny nadrzeczne ( same dziury i rowy) i boję się żeby nie porozwalać takiego sprzętu, do tej pory kosiłem czeską kosiarką ale już nie ma sensu jej remontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Kurde u nas było to samo. Dyskówka no co Ty rzecznych łąk nie skosisz za duże rowy. Jak została kupiona pojechaliśmy na początek na 2 traktory aby jednym kosić równe kawałki, a drugim z rotacyjną rowy. Okazało się że dyskowa (gmd 600 gii) lepiej wykasza te pagórki, jak rotacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Pewno do wiązania trawy w pęczki :lol: Do odciągnięcia rygla transport->praca i odwrotnie, ot taki automat ery komputerów ;) . Drugi służy do mocowania brezentu osłony do ramy. A te przy dyskach to do odplątywania :D.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Sznurek służy do odciągnięcia rygla blokującego kosiarkę w pozycji transportowej.  Powiedz czy pracowałeś kiedyś kosiarką? I po co ja podnosić na uwrociach? Nawet jeżeli się uprzesz, to na uwrociach podnosisz listwę silownikiem tylko nieznacznie, tak aby nie mielić skoszonego.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garos    2
Napisano (edytowany)

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak najwięcej o niej  + jak i - (NovaCat 305)

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

plusem jest dobre wykonanie, centralne zawieszenie, no i masz dostępne części do niej. Minusem może być jej waga ale są wersje z odchylaniem do tyłu. Szukasz używanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garos    2

plusem jest dobre wykonanie, centralne zawieszenie, no i masz dostępne części do niej. Minusem może być jej waga ale są wersje z odchylaniem do tyłu. Szukasz używanej?

Kupiłem taką nową do koszenia będzie tak ok 70-80ha rocznie zobaczymy ile wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Ja też w tym roku kupiłem nowego pottingera. Sporo tego w okolicy jest i nikt nie narzeka, więc powinno działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj