Skocz do zawartości

Zdjęcie

opony firmy PETLAS

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marian25

marian25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 22:03

opony firmy PETLAS

tak naprawdę moje zapytanie o to firmę jest spowodowane tym że kupiłem oponę nieznanej mi firmy RICHSTAR i owej firmy nikomu do niczego nie polecam kupiłem nową i trzasła po paru przejazdach...dałem na gwarancje to napisali mi że była albo przeciążona albo niewłaściwe miałem ciśnienie wgl taki cos to zawsze mogą sobie napisac ale niektóre firmy za 600 zł wolą stracić klienta niż być uczciwym a kupowałem to w firmie WALMAR z pruszcza gdańskiego

To jak jesteś z Pruszcza to wybierz się Subków (Agros TJ) tj. za Tczewem mają opony w bardzo dobrych cenach i jeszcze można się potargować i z reguły towar dostępny od ręki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opony firmy PETLAS Dzisiaj, 02:09
  •  

#22 Share Grzegorz8946

Grzegorz8946

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 14:07

opony firmy PETLAS O Petlasie zbyt wiele nie słyszałem,ale za to mogę polecić ci Mitas,oponki porządne,wytrzymałe,za 16 PR do D-47 za sztukę dałem 480 zł. (chodzi mi o implementy)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share rafalo90

rafalo90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 08:18

opony firmy PETLAS

To jak jesteś z Pruszcza to wybierz się Subków (Agros TJ) tj. za Tczewem mają opony w bardzo dobrych cenach i jeszcze można się potargować i z reguły towar dostępny od ręki

no w tym przypadku bardzo źle poleciłeś bo właśnie przez firmę Agros TJ zakupiłem tą oponę i oddałem na gwarancje a oni ją dali do pruszcza bo od nich kupili i co ? i jak przyszedł protokół gwarancji to nic nie zrobili powiedzieli że jak chce to mam się pofatygować do pruszcza i tam sie kłócić bo oni nic nie mogą i nie chcą ;/ a z tymi cenami to trochę chyba przesadziłeś bo tam to już zamienniki filtrów są droższe od oryginałów pozdrawiam...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share krzychu85

krzychu85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 kwiecień 2013 - 17:53

opony firmy PETLAS Mial ktos do czynienia z oponami marki Seha-Ozka?