Skocz do zawartości

Zdjęcie

budowa ładowacza czołowego do c 360-3p

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 12 maj 2013 - 20:09

budowa ładowacza czołowego do c 360-3p Po ile płaciłeś za zęby?
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
budowa ładowacza czołowego do c 360-3p Dzisiaj, 07:16
  •  

#42 Share arturooo

arturooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 maj 2013 - 18:31

budowa ładowacza czołowego do c 360-3p Za zeby płaciłem 49zł za te proste i 46 za wygiete te od zamykania. Mam jakies tam zdjęcia ale nie ukonczony w 100% a teraz wyjeżdzam za miedze niestety wracam na żniwa więc wtedy dokończe hydraulike mam nadzieje że znajdę czas wtedy:) Dokończyłbym przed wyjazdem ale nie mieli w sklepie wszystkich złaczek i redukcji. Oto tur ale bez ramki poprostu nie podpinałem.Krokodyl bez siłownika i narazie tylko podkładem pociągniety
Zdjęcie-0054.jpg
Zdjęcie-0060.jpg
Zdjęcie-0058.jpg
Zdjęcie-0059.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share wladekturkowski

wladekturkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 21:35

budowa ładowacza czołowego do c 360-3p Witaj Szanowny Kolego oceniam tą Twoją pracę na 6kę z + widzę że ma to jednym słowem smak, żeby było bliżej zlecił bym Ci wykonanie takiego tura do Forda New-Holanda 1920 bo poszukuję,jest to wielkości C-330. Szanowny Kolego podręczny sprzęt wykonuję sam ale takie elemęty które wykonujesz ja bym nie mniał na czym zrobić bo nie mam sprzętu pozdrawiam i życzę zdrówka Władek z Zachodnio-Pom.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share ursus360R

ursus360R

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2016 - 20:08

budowa ładowacza czołowego do c 360-3p

Witam wszystkich.

Śledzę od niedawna wasze wpisy na temat ładowaczy, sam jestem w trakcie budowy własnego do ursusa c 360. Podoba mi się wykonanie ładowacza Arturooo do 360 3P , więc kieruje swoje pytanie do niego. Czy mógłbyś mi podać kilka wymiarów swojego ładowacza, chodzi mi o długości ramion, długości siłowników, wysokość pionowych mocowań ? Pewnie zbyt wiele wymagam ale zawsze jest lepiej jak ktoś podpowie niż 3 razy poprawiać. Z góry dziękuję i POZDRAWIAM