MF3065

Kupic bometa czy nie ?

Polecane posty

adizetor    37

Hmm, ja pozyczajac od kolegi 3,2m bardzo ladnie wykonuje zadanie, jak narazie nic nie peka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

z mniejszych i tańszych firm bomet wg mnie prezentuje sie bardzo dobrze, miałem 3.20 i byłem zadowolony teraz mam agrofactory i wykonanie słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

cóż wszystko zależy od tego jak się używa tego agregatu ja osobiście miałem bometa 2,8 m przez 6 lat na 30 hektarów chodził przy 904 i tylko jeden ząb urwałem przez ten czas a z ramą ani wałkami nie było nigdy problemów może te większe mają po prostu za słabe ramy do wielkości i to dlatego siadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bomecie są dwa słabe punkty:

- końcówki zębów chyba radełka nie wiem jak się to fachowe nazywa są bardzo słabe.

- łożyska na wałkach lubią się okręcać różnymi rzeczami przez co wałki się blokują


Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

polecam Bometa mówią niby ze chu.. nie firma a jest nawet godny uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, tylko, że porównaj cenę i jakość nowego Bometa i zachodniej używki.. Ja bym wolał używkę, robiłem w tym roku na wiosnę bometem 3-metrowym to przy pracy z 75konnym ciągnikiem około 12km/h końcówki zębów się okręciły w drugą stronę, a to, że pole po tym Bomecie niezbyt ładnie wygląda to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

agregat jest niezły tylko nigdy cie niech nie kusi kupić pług podobnież jest kijowy. A mój brat miał bometa do c360 i był niezły ale kupił nowego mf i robił agregat pod siewnik. Nie miał żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Wg mnie ten model jest dobry jak za swoją cenę. Robiłem nim na 50 ha i wszystko było ok. Ostatnio napotkałem na parę kamieni i urwałem jeden wałek, ale to wina prędkości i kamieni, bo gdyby pojechac wolniej, to nic by się nie stało.

Ceniąc tą firmę kupiłem drugi agregat z bometa z hydro pakiem i też nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek9335    1

Ja mam agregat 3,6 i talerzowke 3 z tej firmy i nie polecam, wszystko zrobione z plasteliny jak sie cos nie ugnie to sie urwie, porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Jak dlamnie za ta cene ten agregat jet bardzo dobry. Ja pracowalem dwoma agregatami tej firmy (2,8 i 3,2) i wcale nie sa takie zle.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomencki184    13

Zależy jak kto eksploatuje maszyne.Ja mam 2 maszyny z tej firmy i jak narazienic złego się nie dzieje.Jeżeli będzie pracował na niewielkim areale to posłuży ci wiele lat.Ale jaka cena taki produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Mam taki agregat już z 10 lat i złego słowa nie można powiedzieć. W zeszłym roku wymieniłem jeden wałek bo się rozleciał ale reszta jest jak najbardziej ok.

Może jak ktoś go podepnie do 150km to nie wytrzyma. ja go ciągam 80km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki868    2

Panowie a co myślicie o tym ? http://otomoto.pl/ag...6m-A191212.html Agregat uprawowy BOMET. Szukam czegoś tańszego ze sprzętu gdyż ciężko z kasą.

 

Chciałbym ciągnąć to Ursusem 914. Da rade ? klasa ziemi 3-4, agregat 3.6 m szerokości -ręcznie składany.

 

Prosze o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Moze ktoś mi ktoś powie zanim to rozbioee co tam się mogło stać.chodzi o to że dzisiaj w sumie pierwszy raz używałem bronę wirowa maschio 2.5m areał 3ha uprawa pod siew.brona kupiona używana ładna bo wymalowana wszystko chodziło ładnie cicho,dzisiaj w czasie uprawy skrzynia przekładnia nie wiem jak się to dokładnie nazywa bardzo się grzała wręcz była gorąca nawet kolor na ten skrzyni zmienił kolor od przegrzania to raz a dwa bardzo głośno pracuje i 99 procent że hałas dochodzi właśnie z tej skrzyni olej w skrzyni był i jest 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj