Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jakich środków korzytstacie kupujac nowy ciągnik?

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 08:12

Z jakich środków korzytstacie kupujac nowy ciągnik? Tylko pytanie skąd wziąć tak dużą ilość pieniędzy jak nie z kredytu lub właśnie unijnych programów? Można dużo zarabiać, jest dużo takich osób, które kupują nowe maszyny czy ciągniki za zarobione przez siebie pieniądze, ale zdecydowana większość jest zmuszona do korzystania właśnie z dofinanoswania bo ich zarobki są małe i nie pozwalają na tak wielkie wydatki. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Na razie ja pracuję, a ojce robią na gospodarce, w przyszłości chcę skorzystać z MR oraz MDR bo w 2007-2013 nie korzystałem z żadnego z tych programów.

A najlepiej "polizać" wszystkiego przed ostateczną konsumpcją :) Sprawdzacie wszystkie możliwości i liczycie, dopiero wtedy można mówić o najlepszym wyborze.

Z tym się zgadzam w 100%. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jakich środków korzytstacie kupujac nowy ciągnik? Dzisiaj, 02:53
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jakich środków korzytstacie kupujac nowy ciągnik? Dzisiaj, 02:53
  •  

#22 Share jankes123

jankes123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 20 kwiecień 2013 - 08:36

Z jakich środków korzytstacie kupujac nowy ciągnik? a np suszarnie to na jaki program mozna wziasc i jak to by bylo trzeba sie jakos rejestrowac i ile tego zwrotu jest i jakie zasady trzeba spełnić ?

Dodaj odpowiedź