Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik powyżej 300 km!

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzegorz88

Grzegorz88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 23:23

Ciągnik powyżej 300 km! Witam,

Interesują mnie ciągniki rolnicze o mocy powyżej 300 koni mechanicznych. Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń. Mile widziane posty użytkowników takich maszyn.

P.S. Proszę o nieumieszczanie komentarzy typu: " Ciągnik X jest najlepszy, bo tak" ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik powyżej 300 km! Dzisiaj, 11:47
  •  

#2 Share Pect0r

Pect0r

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Sport (stunt)

Napisany 03 kwiecień 2013 - 06:15

Ciągnik powyżej 300 km! Ja piernicze...
''Jestem ciekaw'' = To se kur*a weź prospekty pooglądaj powyżej 300 koni

Fendt 9**,JD 8***,MF 8***,NH T8**,Case Magnum 3***,Valtra S,

Najlepiej tu raczej Fendt i JD wypadną,NH i Case to to samo,Valtra i MF to też to samo :)

Można by poszukać jeszcze innych marek
Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

#3 Share koniu

koniu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 03 kwiecień 2013 - 07:54

Ciągnik powyżej 300 km! w pobliskim przedsiębiorstwie mają john deere 8430 i 8320 i kilka mniejszych chyba 6320, 6930 i 2 claasy coś koło 200km i powyżej 200. Pracują na 4000 ha. Te dwa pierwsze 2 lata temu miały coś koło 11 tys godzin zrobione, teraz pewnie mają z 14-15. Chodzą z pługami 5 i 7 obrotowymi. Agregatami uprawowymi 8 metrów, maszynami do formowania redlin do zasiewu marchewki, głęboszuja. 8430 jest chyba z 2007 roku o ile dobrze pamiętam z rozmowy z kolegą traktorzystą. Po gwarancji oleje sami wymieniają, jedynie chyba 2 razy serwis był skrzynię skalibrować, a tak to 24/24 w polu, tylko kierowcy się zmieniają, a jak jest luźniej to po 10-12 godzin robią.

Edytowany przez koniu, 03 kwiecień 2013 - 09:37.

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 03 kwiecień 2013 - 11:37

Ciągnik powyżej 300 km! Osoba poszukująca takiego ciągnika powinna mieć doświadczenie już z różnymi markami, lata doświadczeń same wysuwają wnioski, a Twój post jest niestety tylko i wyłącznie zaśmiecaniem forum, chcąc sie wyróżnić zawyżyłeś jedynie moc ciągnika, bo większość szuka czegoś do 100 KM, brawa za oryginalność;] Nie podałeś nawet żadnych szczegółów ani specyfikacji zadań jakie ciągnik miałby wykonywać, bezsens...

Edytowany przez yahooo777, 03 kwiecień 2013 - 11:41.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share koniu

koniu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 03 kwiecień 2013 - 11:52

Ciągnik powyżej 300 km! w sumie kolega wyżej ma racje, bo tak naprawdę nie wiadomo do czego będzie służył Ci ciągnik o tej mocy, czy do ciężkich prac czy może do oprysków lub transportu...

#6 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 12:00

Ciągnik powyżej 300 km! 300KM do opryków? Cysterne z tylu bedzie ciągał?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#7 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 03 kwiecień 2013 - 18:27

Ciągnik powyżej 300 km! Możliwe że taki ma plan, w każdym bądź razie poważna osoba nie formułuje tematu w taki sposób jak tu obecny autor, więc sorry very ale to jeden z kolejnych tematów do zamknięcia;]
Do autora tematu-nie wysyłaj do mnie prywatnych wiadomości bo tego sobie nie życzę. Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio. Skoro Ty masz prawo do zakładania bzdetnych tematów, równie dobrze ja mam prawo do ich krytyki. Skoro masz tyle doświadczeń o jakich napisałeś mi w wiadomości prosze bardzo-podziel sie nimi z nami, równie dobrze napisz coś o swoim gospodarstwie i wstaw jakieś zdjęcia żebyśmy mogli podziwiać to cudo, wiele nie wymagam prawda? Co do forum-nie jestem nikim znaczącym bo tylko zwykłym użytkownikiem, ale nie zapominaj, forum z całą rzeszą adminów nie istnieje, to userzy kształtują w dużej mierze ten portal, tyle ode mnie Panie URAŻONY

Edytowany przez yahooo777, 04 kwiecień 2013 - 12:56.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Grzegorz88

Grzegorz88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 17:44

Ciągnik powyżej 300 km! "Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio" - nie ustosunkowałeś się merytorycznie do niczego, co Ci napisałem, więc daruj sobie takie komentarze.