Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem.

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Horacy

Horacy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 18:44

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. Witam.Mam pewien problem z ciągnikiem Lamborghini 774-80.Jest to problem z silnikiem otóż nie chce odpalić.Ciągnik jest z Anglii czyli jego stan wizualny jest opłakany no i ten problem ale mniejsza o to.Podobno traktor dostał takich obrotów wysokich że aż zgasł i więcej nie odpalił.No ale ciągnik kręci lecz nie odpala przyczyną może być też to że jest woda w oleju.Dziś odkręciłem chłodnice i nie spuściłem płynu który wylał mi się co dało mi do myślenia bo skoro woda jest w oleju to i też w chłodnicy powinna być.Może też stał on na polu i lało się do środka przez tłumnik.I teraz pytanie co może być przyczyną ? Ewentualnie jaki silnik Deuthza(SAma lub Hurlitza ?) by pasował ?

Z góry dzięki za pomoc :P

Edytowany przez Horacy, 02 kwiecień 2013 - 18:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. Dzisiaj, 13:42
  •  

#2 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:28

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. silnik najlepiej załozyc od same explorera 80 taki sam ale chłodzony powietrzem co eliminuje problemy z układem chłodzenia i takimi przypadkami jak woda w oleju czy pompa wodna. poszukaj na alegro składnic z czesciami do same ,a jak ci zalezy na orginale to od labo czy hurlimana oba sa chłodone cieczą , to co opisujesz to najprawdopodobnie silnik dostał samozapłonu i do tagzwanego niekontrlowanego rozkrecenia sie silnika disla do bardzo duzych obrotach gdze zwykle silnik sie rozpada , zadki przypadek ale czasami sie zdarza w ciagniku nie slyszałem ale w samochodach owszem , co moge doradzic to najpierw rozkrecic silnik zobaczyc co jest grane czy korbowody i tłoki sa w całosci a uszczelniki pod glowica napewno do wymiany o ile gowica nie jest pokrzywiona pozostaje rozkrecic i sprawdzic dopiero potem myslec czy naprawiac czy wymiana na inny silnik ogulnie czesci zamenne nie sa tanie do tych silników
pozdro

#3 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 02 kwiecień 2013 - 19:30

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. Spróbuj pompę paliwową sprawdzić nie wiem na stół raczej woda w silniku tu nic do tego nie ma.

#4 Share Horacy

Horacy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 20:23

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. No właśnie jutro zabieram się za rozkręcanie całej reszty bo miałem dziś pilne sprawy.Z wymianą silnika jest tak że ja mam trochę cienki garaż i takiego bydlaka będzie ciężko przełożyć. Słyszałem też że on jest na pompo wtryskach nw czy to prawda bo informacja pochodzi od "kolegi"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 21:08

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem.
pompo wtryski oj chyba nie:) a który to rocznik jak kojaze lambo w kolorze białym to nie tam jest taka specyficzna pompa prosta konstrukcjia ale nie popmpwtryski to nie ta bajka i całe szczescie:) sprawdz tez dokładnie bo gaz jest na linke czy nic nie jest zaciente wogule cału układ paliwowy rozbierz przewdowy filtr pompke wszystko to co do pompy dochodzi trzbea wyczysic bo jak z angli to he rózne cuda widzałem w pompce czasem normalnie taki osad jak cement:), mam nadzieje ze nic powaznego mechanicznie sie nie zepsuło ze uda ci sie uruchomic ,

ale moja rade przeczyisc wszystko od zbiornika paliwa az do pompy zaoszczedzi ci nerwów na puzniej , a nastepnie zobacz jak silnik mechanicznie stoi

pozdro

#6 Share Horacy

Horacy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 kwiecień 2013 - 20:08

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. Dobra.Rozkręciłem bydlaka woda wlała się przez kumin i tak powstała rdza przez którą ciągnik ciężko kręcił. 1 i 2 korbowód do wymiany bo puginały się.Teraz pytam się o sklep jakiś sklep z takimi częściami.I proszę o modele podobnych ciągników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share jozeflask

jozeflask

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 10:06

Lamborghini 774-80 problem z silnikiem. witam was mam tez problem ze swoim lamborghini odpala i chodzi na wysokich obrotah musze go zadusic na biegu dzwignia gazu nic nie reaguje
prosze o jakas pilna pomoc

Dodaj odpowiedź