rajkard

Ruszta- jak ciężkie opasy?

Polecane posty

rajkard    0

Witam,

chciałem się zapytać osób które hodują byki na rusztach, jakie ciężkie byki mogą na nich być? Ja u producentów znalazłem że max obciążenie to byki 830 kg, hodując na uwięzi miałem już sztuki tak ok 900 kg, czy ten ruszt to wytrzyma?? Właśnie szykuję się do budowy obory na 200 szt, jestem zdecydowany na ruszt tylko mnie te max obciążenia trochę niepokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Niema się czym przejmować jeżeli wszystko bedzie nowe to te 70 kg nie zrobi wiekszej różnicy. W razie wątpliwości dzwoń do człowieka co ci będzie te ruszty sprzedawał lub mątował on pewnie się na tym zna.


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma problemu z wyszukaniem takich informacji w necie.

Pierwszy link z brzegu http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CD8QFjAD&url=http%3A%2F%2Fpaliwa.agrofoto.pl%2Fprodukty%2Fprodukcja-zwierzeca%2Fmechanizacja-produkcji-zwierzecej%2Fruszta%2Fruszty-ruszta-dla-bydla.html&ei=IwlbUd-yBojTtAaH8ICIAQ&usg=AFQjCNF1bG88eLx0zaZIuwxRJ3zoLxBNSA&sig2=CCKlyBvP5qx7S1shQ9es8g&bvm=bv.44697112,d.Yms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalbili    1

@rajkard ile wyniesie cię budowa tej obory bo ja w przyszłości tez bym chciał taką wybudować i ile masz hektarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam fachowca do ułożenia ruszt pod tuczniki w okolicach Lublina?może kogoś polecacie sprawdzonego?
    • Przez bocianlask
      Witam,
      Mam do Was pytanie odnośnie adaptacji budynku na oborę na bydło opasowe.
      Chciałbym się poradzić Was jakie wymiary powinny mieć stanowiska (długość, szerokość). Jaki system uwięzi najlepiej zastosować. Trzymam głównie jałówki.
      Jak według Was najlepiej wykorzystać dostępne miejsce?
      Wymiary budynku podane na zdjęciu.
      Musi być różnica poziomów między stanowiskiem a stołem paszowym czy wystarczy murek, żeby nie wciągały pod siebie paszy? 
      Jak wysoki/szeroki powinien być murek?
      Do tej pory użytkuje oborę starego typu z korytami, stąd moje pytania.
      Wszelkie sugestie i podpowiedzi mile widziane.
      Pozdrawiam

    • Przez szymek
      sprzedam byki w wadze około 400kg przewaga HF ale sa też MM w ilości 11 sztuk cena 30000zł , powód sprzedaży likwidacja hodowli. małopolska 
    • Przez krisz98
      Witam, chciałbym się doradzić w sprawie założenia małego gospodarstwa. Chcą hodować bydło rasy hereford. Mam 5 ha łąki, chce zrobić wiatę, łąkę ogrodzić siatką, siano i kiszonkę będę robił sam z łąk brata, który ich nie użytkuje. Chce kupić dwie krowy z cielakami, czy powie mi ktoś jak jest z dopłatami nigdy wcześniej nie korzystałem z żadnych środków. Te krowy to będzie tylko taki dodatek, ponieważ pracuję.  
    • Przez Roman2
      Gdzie dostać lub jak zrobić mocowania pomiędzy wygrodzeniem, a rusztami betonowymi?
      Dodatkowo, czy znacie firmy, które się tym zajmują w miarę tanio? Da się to zrobić samodzielnie?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj