Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ruszta- jak ciężkie opasy?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rajkard

rajkard

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 16:35

Ruszta- jak ciężkie opasy? Witam,
chciałem się zapytać osób które hodują byki na rusztach, jakie ciężkie byki mogą na nich być? Ja u producentów znalazłem że max obciążenie to byki 830 kg, hodując na uwięzi miałem już sztuki tak ok 900 kg, czy ten ruszt to wytrzyma?? Właśnie szykuję się do budowy obory na 200 szt, jestem zdecydowany na ruszt tylko mnie te max obciążenia trochę niepokoją.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ruszta- jak ciężkie opasy? Dzisiaj, 02:10
  •  

#2 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:26

Ruszta- jak ciężkie opasy? Niema się czym przejmować jeżeli wszystko bedzie nowe to te 70 kg nie zrobi wiekszej różnicy. W razie wątpliwości dzwoń do człowieka co ci będzie te ruszty sprzedawał lub mątował on pewnie się na tym zna.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:43

Ruszta- jak ciężkie opasy? Nie ma problemu z wyszukaniem takich informacji w necie.
Pierwszy link z brzegu http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CD8QFjAD&url=http%3A%2F%2Fpaliwa.gospodarz.pl%2Fprodukty%2Fprodukcja-zwierzeca%2Fmechanizacja-produkcji-zwierzecej%2Fruszta%2Fruszty-ruszta-dla-bydla.html&ei=IwlbUd-yBojTtAaH8ICIAQ&usg=AFQjCNF1bG88eLx0zaZIuwxRJ3zoLxBNSA&sig2=CCKlyBvP5qx7S1shQ9es8g&bvm=bv.44697112,d.Yms

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share michalbili

michalbili

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 18:25

Ruszta- jak ciężkie opasy? @rajkard ile wyniesie cię budowa tej obory bo ja w przyszłości tez bym chciał taką wybudować i ile masz hektarów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rajkard

rajkard

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 19:09