AKS

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole

Polecane posty

AKS    2

witam czy ktos juz wyjechal w pole bo wszendzie snieg lezy na polach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

pytanie czy wogolw bedzie gdzie wjechac po patrzac na oziminy marnie to widze. Bylem ostatnio na polu i na gorkach gdzie wczenie sszedl snieg byla tragedia wszystko zrobilo sie czarne ciekawe czy cos z tego jeszcze bedzie.... slyszalem ze co niektorzy sypali na rzepaki a tu znowu snieg


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Wyjezdżałem jak był tak krótki okres ciepła posziałem nawozy a tak to niestety nic nie dało się zrobic i pewnie ze dwa tygodnie się nieda ;(


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie dziś gnój woził jeden z większych gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

ja wywiozłem 4 rozrzutniki gnoju bo się nie mieściło i czekam aż śnieg zginie i ziemia rozmarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

ja w marcu jak było tak cieplej to woziłem gnój na łąki i gruberowałem pole po poplonie . Może w końcu przyjdzie ta wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas ziemia rozmarznięta ale na niej lezy 30-40 cm śniegu to szybko nie zamarznie myśle że jak się stopi śnieg to tydziieś po fakcie i w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

U mnie połnocna lubelszczyzna śniegu już praktycznie nie ma czekamy na osuszenie się ziemi. Niby dobrze ale w zeszłym roku to już na początku kwietnia pole było przygotowane i zaczynaliśmy już sadzić.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

U mnie na Płd Lubelszczyźnie juz snigu praktycznie nie ma tylko miejscami przy miedzy ale jeszcze nikt nie wyruszał. Jak będzie taka pogoda jak dzisiaj (słonecznie i ciepło) to po niedzieli w polu ruch już będzie spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Ja dzisiaj od rana nawóz sypałem i agregatem przeleciałem, w sumie 3 ha. Na glinie trochę ciężko szło ale wpadki nie było. Teraz pada i musze jeszcze czekać z siewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

u mnie od poniedziałku się zacznie sianie nawozu na łąki i pola , ale 60-tka bedzię odpoczywać bo bedzie jeszcze mokro trzeba traktorem 4x4 i ten mój rozsiewacz 500kg ładowności będzie śmiesznie wyglądał przy takim ciągniku , ja będzie spięty z rozsiewaczem cykne fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKakal26    26

Ja w Sobotę 13.04.2013 wyjechałem Na pole ale mokro W poniedziałek Ruszamy Nawozy, Uprawa i siew zboża :D Może do 20.04.2013 się wyrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

My wczoraj wywieźliśmy obornik pod kukurydze ale było mokro i kilka razy się kopał ciągnik. i byliśmy przetestować pronara z agregatem to w dołku tak siadł że ursus 3512 i ursus c 360 ledwo go wyciągnęli. agregat osobno był wyciągany i pronar. u nas to trzeba jeszcze trochę poczekać zanim się wjedzie na pole . a niektórzy to już posiali. wczoraj widziałem jak dwaj sąsiedzi sieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

w temacie jest czy już ktoś wyjechał w pole ale o powrocie nic. A to właśnie wyjazd z pola często jest najtrudniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Wczoraj udało się wysiać nawóz na 60a łąki, nawet zrobiłem z tego filmik, a reszta czeka ale pod koniec tego tygodnia coś czuję, że wszystkie prace polowe ostro ruszą do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Jeszcze nie jeszcze nie- najpierw susza musi do nas przyjść, choć słońce mocno grzało to i tak nic nie dało. Woda..woda..woda stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

u mnie pewno we wtorek będzie sianie nawozu po łąkach i zbożu, dziś są ciągle miejsca, w które bym się bał wjechać tak żeby pola nie przekopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

JA w sobotę(13.04.2013r) siałem nawozy , a w poniedziałek (15.04.2013r) uprawa i siew mieszanki łubinu i jeszcze nawozy i dziś tak samo ogólnie u mnie jest już sucho tylko w miejscach gdzie zazwyczaj stoi woda i jest dołek to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik2015
      Witam

      Mam do sprzedania nowy transformator separacyjny niemieckiej marki Bender, moc 2kVA. Bardzo solidna, zabezpieczona i dobrze zbudowana maszyna - nówka w sklepie kosztuje przeszło 2800 zł brutto (posiadam fakturę zakupu). Natomiast j sprzedaję go praktycznie za darmo! Tak więc, jest to bardzo dobra okazja.

      Separator ten znajduje swe zastosowanie w bardzo wielu miejscach, m. in. w szpitalu. Wszystkie informacje są na zdjęciu gdzie jest naklejką ze specyfikacją urządzenia oraz pod:


      http://www.promac.com.pl/wp-content/uploads/2013/02/transformator-medyczny-ES710-sieci-IT.pdf?9d7bd4


      Transformator w pełni sprawny, wyczyszczony i gotowy do działania. Gwarantuję Państwu pewność zakupu i pełną satysfakcję! Możliwe wcześniejsze zakończenie aukcji. W razie jakichkolwiek pytań proszę o email poprzez tablice.pl. Pozdrawiam.
       
       
      http://olx.pl/oferta/transformator-separacyjny-medyczny-bezpieczenstwa-bender-2000va-CID619-ID8dKJz.html

    • Przez mateuszrol1990
      Witam.Wczoraj pojechalem na poletko dokladnie lake oddalona o jakies 4km od gospodarstwa, chcialem posiac nawoz lecz okazalo sie ze laka jest zaorana i zasiane sa buraki. Co moge zrobic gdzie sie udac jak walczyc ze zlodziejem. Dzwonilem do niego ale on ma to w d... dodam ze choduje cieleta i zostaje bez laki na zime
    • Przez malwina171
      Co zrobić aby pole było równe po gruberze. Założyliśmy wałek strunowy, celowo małej średnicy aby jego obroty były duże przez co dobrze rozrzuca ziemie, Jego struny mają duży kąt co także dobrze wpływa na wyrównywanie ale to wciąż mało. Czy to normalne że po gruberze pole nie jest równe? 
       
       https://www.youtube.com/watch?v=dpMhSnq3H30&feature=youtu.be
    • Przez bugiursus
      Witam  mam problem z chwastami w ziemniakach na dzień dzisiejszy czyli 16 lipiec zarosły już sporo; gorczyca polna i innymi chwastami i mam pytanie czym to opryskać żeby nie spalić ziemniaków ??.Po sadzeniu były opryskane randapem ale później przeszły ulewy i trzeba było podsypać .
    • Przez dawidursus323
      Gdzie mam się udać aby dowiedzieć się czy w mojej gminie są jakieś grunty do dzierżawy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj