Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AKS

AKS

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,zootechnika

Napisany 02 kwiecień 2013 - 14:54

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole witam czy ktos juz wyjechal w pole bo wszendzie snieg lezy na polach .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Dzisiaj, 17:48
  •  

#2 Share mariusz27

mariusz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze rolnictwo

Napisany 02 kwiecień 2013 - 15:08

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole pytanie czy wogolw bedzie gdzie wjechac po patrzac na oziminy marnie to widze. Bylem ostatnio na polu i na gorkach gdzie wczenie sszedl snieg byla tragedia wszystko zrobilo sie czarne ciekawe czy cos z tego jeszcze bedzie.... slyszalem ze co niektorzy sypali na rzepaki a tu znowu snieg
zetor team
ZIELONA STRZALKA

#3 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 15:11

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole No pewnie: http://www.agrofoto....80#entry1119782

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 16:06

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole W niektórych rejonach na chowacza chcieli już pryskać... :huh:

#5 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 16:23

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Wyjezdżałem jak był tak krótki okres ciepła posziałem nawozy a tak to niestety nic nie dało się zrobic i pewnie ze dwa tygodnie się nieda ;(

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:38

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole U mnie dziś gnój woził jeden z większych gospodarzy.

#7 Share BUSTED

BUSTED

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:43

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole ja wywiozłem 4 rozrzutniki gnoju bo się nie mieściło i czekam aż śnieg zginie i ziemia rozmarznie

#8 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:45

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole ja w marcu jak było tak cieplej to woziłem gnój na łąki i gruberowałem pole po poplonie . Może w końcu przyjdzie ta wiosna

#9 Share wskpiotrus125

wskpiotrus125

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 259 postów
  • Zainteresowania:John Deere ,Interesuje się Rolnictwem, motoryzacją, mechaniką,modelarstwem rolniczym

Napisany 02 kwiecień 2013 - 17:46

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole u nas ziemia rozmarznięta ale na niej lezy 30-40 cm śniegu to szybko nie zamarznie myśle że jak się stopi śnieg to tydziieś po fakcie i w pole

#10 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 10:17

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole U mnie połnocna lubelszczyzna śniegu już praktycznie nie ma czekamy na osuszenie się ziemi. Niby dobrze ale w zeszłym roku to już na początku kwietnia pole było przygotowane i zaczynaliśmy już sadzić.

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share adek1614

adek1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 14:32

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole U mnie na Płd Lubelszczyźnie juz snigu praktycznie nie ma tylko miejscami przy miedzy ale jeszcze nikt nie wyruszał. Jak będzie taka pogoda jak dzisiaj (słonecznie i ciepło) to po niedzieli w polu ruch już będzie spory

#12 Share PeterG14

PeterG14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 11 kwiecień 2013 - 15:57

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Ja dzisiaj od rana nawóz sypałem i agregatem przeleciałem, w sumie 3 ha. Na glinie trochę ciężko szło ale wpadki nie było. Teraz pada i musze jeszcze czekać z siewem.

#13 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 11 kwiecień 2013 - 18:21

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Póki co dziś poszła saletra na łąkę.Na wjazd na orne trzeba czekać.

#14 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 11 kwiecień 2013 - 21:01

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole u mnie od poniedziałku się zacznie sianie nawozu na łąki i pola , ale 60-tka bedzię odpoczywać bo bedzie jeszcze mokro trzeba traktorem 4x4 i ten mój rozsiewacz 500kg ładowności będzie śmiesznie wyglądał przy takim ciągniku , ja będzie spięty z rozsiewaczem cykne fotki

#15 Share TheKakal26

TheKakal26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Technika Rolnicza Motoryzacja Rolnictwo Kobiety Wino i śpiew Produkcja Filmów na YT

Napisany 14 kwiecień 2013 - 11:58

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Ja w Sobotę 13.04.2013 wyjechałem Na pole ale mokro W poniedziałek Ruszamy Nawozy, Uprawa i siew zboża :D Może do 20.04.2013 się wyrobimy

#16 Share haczyk5

haczyk5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się rolnictwem.

Napisany 14 kwiecień 2013 - 12:19

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole My wczoraj wywieźliśmy obornik pod kukurydze ale było mokro i kilka razy się kopał ciągnik. i byliśmy przetestować pronara z agregatem to w dołku tak siadł że ursus 3512 i ursus c 360 ledwo go wyciągnęli. agregat osobno był wyciągany i pronar. u nas to trzeba jeszcze trochę poczekać zanim się wjedzie na pole . a niektórzy to już posiali. wczoraj widziałem jak dwaj sąsiedzi sieli

#17 Share gwozd

gwozd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1786 postów
  • Zainteresowania:kynologia, botanika itp

Napisany 14 kwiecień 2013 - 15:54

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole w temacie jest czy już ktoś wyjechał w pole ale o powrocie nic. A to właśnie wyjazd z pola często jest najtrudniejszy :D

#18 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 14 kwiecień 2013 - 16:37

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Wczoraj udało się wysiać nawóz na 60a łąki, nawet zrobiłem z tego filmik, a reszta czeka ale pod koniec tego tygodnia coś czuję, że wszystkie prace polowe ostro ruszą do przodu :D

#19 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:13

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole Jeszcze nie jeszcze nie- najpierw susza musi do nas przyjść, choć słońce mocno grzało to i tak nic nie dało. Woda..woda..woda stoi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 kwiecień 2013 - 17:17

wiosna 2013 czy ktos juz wyjechal w pole u mnie pewno we wtorek będzie sianie nawozu po łąkach i zbożu, dziś są ciągle miejsca, w które bym się bał wjechać tak żeby pola nie przekopać