Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 10:43

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego Witam. Posiadam ładowarke teleskopową New Holland LM 435A i szykuje mi sie wymiana oleju hydraulicznego, serwis chce za sam olej i filtr 1900 zł, zastanawiam sie czy można było by zalac go jakimś innym tańszyn np LH 46 bo ma praktycznie takie same parametry. W ten sposób zaoszczedze ok 500 zł tylko zeby nie okazała sie pozorna oszczędność...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego Dzisiaj, 15:26
  •  

#2 Share Rebel21

Rebel21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 kwiecień 2013 - 11:19

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego a ile mth masz juz nastukane wiesz mysle ze nie ma co przepłacac w serwisie mi sie szykuje w weidemanie wymiana silnikowego oleju i tez chyba na własna reke wymienie bo wiadomo jak to serwis zarabia sporo:))

#3 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 11:48

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego no własnie nastukane jest ponad 4tyś wiec nie wiem czy to duzo czy mało, serwis zaleca co 2 tyś wymiane ale w moim przypadku nalezało by wymieniac co roku:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 02 kwiecień 2013 - 22:15

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego oj oj oj niesadze aby serwis zalewał olej hydro hl 46 napewno nie 46 to owszem zagadza sie ale hl to nie jesli juz to hv albo hlp a to naprawdę inna półka towaru no i jakosc niesadze aby producent zapisła gdziekolwiek ze hl moze byc ,,,, znaczy chodzic bedzie ale to to samo co wsuwać kartofle same tez sie najjesz ale nie ma ,, to jak dobry schabowy conie ,,czujesz rożnicę

#5 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 08:20

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego tak niestety mysiałem, szkoda równiez pompy wiec nie pozostaje nic innego jak dogadac sie z serwisem:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:00

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego nie musisz dogadywać sie serwisem poprostu kup olej hydrauliczny w hurtowni HV 46 zalej go i smigaj bezstresowo nie tylko serwisy maja taki olej bez przesady