Zaloguj się, aby obserwować  
650elx

likwidacja luzów na frezach

Polecane posty

650elx    4

Witam,niewiem gdzie to napisać więć tu napiałem.

Jak skutecznie zlikwidować luz na frezach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650elx    4

frezy są takie jak w c 360 na wąsie przy kolumnie kierowniczej,tylko u mnie jest jeszcze śruba od góry,którą się zaciska na wałku z frezami ale to zciskanie nic nie daje,nadal jest delikatny luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez faofar
      Mam pytanie odnośnie luzów zaworowych jakie powinny być i co ile wskazana jest regulacja 500mth???
      silnik 70 KM 3 cyl.TURBO
    • Przez Adi21
      Chciałbym zlikwidować nieużytki na polach i chciałbym wiedzieć czy jest taka możliwość zgodnie z przepisami, gdyż słyszałem że po 2014 roku nie można będzie czegoś takiego zrobić. Nie wiem czy to prawda czy nie, a nigdzie takiego tematu nie mogę znaleźć. Wiem że gdy gospodarstwo jest objęte programem rolnośrodowiskowym to czegoś takiego nie wolno zrobić, natomiast gdy nie jest objęte?
      Niektóre z nieużytków mam zakrzaczone inne zadrzewione, jak można to rozwiązać, aby nie dostać kary lub utraty dopłat. Proszę o pomoc w tej sprawie.
    • Przez Renesis16xT
      Witam,
       
      drodzy koledzy, nie wiem czy to właściwy dział. W każdym razie, mam możliwość wzięcia w dzierżawę około 2ha pola, obsadzonego drzewkami porzeczkowymi. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w likwidacji tego typu plantacji?
       
      Ponieważ, tak w zasadzie, nie mam w ogóle pomysłu ;]
    • Przez terezjasz
      Witam
       
       
      Jakich zabiegi trzeba wykonać aby zlikwidować plantację Miskanta Olbrzymiego?
       
       
      Czy zabiegi takie jak:
       
       
      - Wyoranie karp i Oprysk herbicydem wystarczą?
       
       
       
      Z góry thx za udzielenie odpowiedzi.
    • Przez lukasz00531
      Witam.
      Czy istnieje możliwość likwidacji linii, która jest nieaktywna od kilku lat?
      Linia obsługiwała wyłącznie moje Gospodarstwo Rolne przebiegając po działkach rolnych na długość około 1,5 km.
      Aktualnie stan linii jest naganny, druty leżą zerwane na ziemi co utrudnia mi prace polowe a na słupach widać odsłonięte korodujące pręty zbrojeniowe. Z kim powinienem się kontaktować w celu likwidacji tej linii, może komuś z was się udało tego dokonać?
      Pozdrawiam  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj