omada

International 923-Czujnik wariatora i blacha

Polecane posty

omada    0

Witam serdecznie. Proszę o informację do czego dokładnie służy "blacha"(przegroda) między dmuchawą, a sitami regulowa na zewnątrz w kombajnie International 923 oraz do czego służy czujnik przy przyspieszaczu ("wariatorze") i co on powoduje? Proszę o odpowiedź, jeżeli ktoś taki kombajn posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na moje ta blacha to kierownica wiatru ustawiasz sobie jego kierunek bardziej na przód sit a;bo na tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMC    4

A czujnik przy wariatorze steruje wskaźnikiem przyspieszacza w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NorbertGsiorek
      Witam serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika case international 946 rok 81. Ciągnik jest 6 cylindrowy. Mam w nim tura. Gdy podnosze tura bez gazu wszystko idzie ok. Natomiast podnośnik strasznie wolno mi podnosi i dopiero jak dam gazu to coś się rusza. Gdy zgaszę ciągnik podnośnik samoistnie opada w dół, natomiast gdy tura zostawie w górze dla testów na kilka dni to trzyma i chyba nie opada nawet cm. Dodam, że uszczelniacze w turze już się trochę pocą.  Przegrzebałem cały internet i nie wiem co może być tego przyczyną. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 
    • Przez traktorpolo
      witam  mam problem z podnośnikiem international 956 83r  mianowicie jedna dzwignia co reguluje prace np. pługa działa bez problemu ale ta druga co się podnosi na full znaczy do transportu przestała działać  jak mocno docisnę i pociągnę to dźwiga ale jak puszcze to opada,  po 2 dniach pracy na pusto bez obciążenia zaczęła podnosić i nie opada   jak ma np. przy rozsiewaczu ładunek 330kg to podniesie do góry i ładnie się zawiesi cos tam stuknie puknie i jest ok   lecz jak zapne np. agregat większe obciążenie to już niestety nie podniesie  podkreślam ze dotyczy to wajchy od podnoszenia na full do transportu znaczy   koledzy pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za które będę bardzo wdzięczny 
    • Przez Butowsky
      Witam. Kupiłem traktor Case International 574 do remontu i mam problem gdyż Traktor nie odpala. Po użyciu samostartu pali na dotyk po zgaszeniu silnika i powtórnej próbie go zapalenia ciągnik nie daje znaków życia, Nie idzie go odpalić nawet gdy silnik jest ciepły jedynie za pomocą samostartu lub plaka. Proszę o pomoc.
    • Przez rolnik32
      Może ktoś ma na zbyciu do sprzedania przedni napęd ciągnika international 1055   APL3052?

      Może ktoś był by w stanie mnie pokierować gdzie poza olx tego szukać jeszcze.Z góry był bym wdzięczny
    • Przez kamil5421
      Witam. Poszukuję Kabiny do ciagnika Case International 733 s . traktor z 1986 r . moga być tez błotniki w komplecie . 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj