Skocz do zawartości

Zdjęcie

John deere 3050 problem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawlik1m

pawlik1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 18:31

John deere 3050 problem Witam, mam zamiar kupić ogórka 3050 mam już nawet jednego na oku tylko mam mały problem, a mianowicie po odpaleniu daje się słyszeć stukot w okolicach pompy wody lub pompy hydrauliki grzieś w tych okolicach. Klient mówi że we wszystkich john deerach 3040 i 3050 tak lubi stukać jest to jakas wada fabryczna i by sie tym nie przejmowac myślałem że to silnik ale silnik ładnie chodzi więc co to może być i czy potrzebna jest naprawa. Może ktoś z was kto ma taki sprzęt to potwierdzić jak to jest z tym stukaniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John deere 3050 problem Dzisiaj, 21:47
  •  

#2 Share jasio92

jasio92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 31 marzec 2013 - 19:08

John deere 3050 problem mam John deere 3040 i taki stukot to norma sam z początku myślałem że to coś jest ale w tej serii to norma

#3 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 19:27

John deere 3050 problem stuka sprzęgiełko pompy hydraulicznej z przodu koszt 50 zł ,dwa dni temu wymieniłem

#4 Share krypcio

krypcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 20:18

John deere 3050 problem Absolutnie to nie sprzęgiełko tylko pompa.Pokręć kierownicą to przestanie.A dlaczego?Bo jak nie pracujesz hydrauliką to ona nie wytwarza ciśnienia i oddaje taki dzwięk,bo wtedy ma lekko.Także nie przejmuj się tym lachotem.Tylko najprościej sprawdź sobie ciśnienie wkładając zegar w eurozłącze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawlik1m

pawlik1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 22:28

John deere 3050 problem spoko dzięki za pomoc teraz wiem co jest grane

#6 Share krypcio

krypcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 06:50

John deere 3050 problem

Absolutnie to nie sprzęgiełko tylko pompa.Pokręć kierownicą to przestanie.A dlaczego?Bo jak nie pracujesz hydrauliką to ona nie wytwarza ciśnienia i oddaje taki dzwięk,bo wtedy ma lekko.Także nie przejmuj się tym lachotem.Tylko najprościej sprawdź sobie ciśnienie wkładając zegar w eurozłącze.

Trochę się poprawię, może być to i sprzęgło ale musi być mocno wyrobione . U mnie akurat sprzęgło jet jak nówka bo wymieniałem jesienią pasek to miałem przeglodnięte ( stuka od kupna 6 lat a wszystko jest w porządku )

#7 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 10:54

John deere 3050 problem no wlaśnie u mnie sprzęgło było mocno wybite ,w rękach się rozpadało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 19:12

John deere 3050 problem U mnie stuka od 12 lat i nic sie nie dzialo z tego powodu. Rok temu robilem uszczelnienie pompy bo oring padl , srodek caly dobry, wg serwisu jak puka to działa.