Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy są dotacje na remont Obory ?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RolnikMlody97

RolnikMlody97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 16:01

Czy są dotacje na remont Obory ? Kiedyś mieliśmy swinie i pare krów w jednych chlewie teraz przestawiliśmy się na opasy. Skończyły już się stanowiska na bydło i wyburzyliśmy jedną strone gdzie było miejsce dla świń i chcemy na tej stronie zrobić 11 stanowisk na opasy i czy są jakieś dotacje na taki remont jeśli by były wyburzyło by sie także drugą strone i było by miejsca na 30szt. bydła + zagroda dla cielaków do 200kg.
Dodam że nie mamy już świń, a wymiary budynku to 15x30m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy są dotacje na remont Obory ? Dzisiaj, 09:42
  •  

#2 Share kamil555123

kamil555123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,piłka nożna,majsterkowanie

Napisany 29 marzec 2013 - 19:27

Czy są dotacje na remont Obory ? Przyłączam się do pytania

#3 Share tomi8317

tomi8317

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 20:54

Czy są dotacje na remont Obory ? witam są dotacje tylko na maszyny dla małych i średnich gospodarstw nie przekraczających 28 SU .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 21:04

Czy są dotacje na remont Obory ? A spełniasz warunki do PROW?? Jest nabór u ciebie?? Choć z tym raczej się nie wyrobisz.
Kiedyś w gminie można było dostać częściowy zwrot kosztów poniesionych na modernizacje. Korzystałem z tego. Nie zwracali kasy ale ta kwota była zaliczona jako podatek rolny i przez pewien czas nie płaciłem go. Nie wiem tylko czy jeszcze to jest.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share RolnikMlody97

RolnikMlody97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 23:25

Czy są dotacje na remont Obory ? Raczej tak ;)

#6 Share SklepMizarComPl

SklepMizarComPl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 kwiecień 2013 - 22:31

Czy są dotacje na remont Obory ? Moim zdaniem najlepiej byłoby zapytać bezpośrednio u źródła,na forum mogą być sprzeczne informacje. Na pewno są dofinansowania na maszyny rolnicze,nie wiem jednak jak mają się sprawy w przypadku remontu i modernizacji,przebudowy.
www.sklep.mizar.pl - Nasz asortyment kierujemy przede wszystkim do szeroko rozumianej branży rolniczej.

#7 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisany 30 maj 2013 - 19:33

Czy są dotacje na remont Obory ? Nie bawcie sie w takie peirdoły..... szkoda zachodu, jakieś remonty itp.... jak już to budowa nowego!!!!! Ja miałem budowe na prow. coś o tym wiem, to też nie polecam...bo nieżle mnie przeczołgali... Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share marcinek192

marcinek192

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego

Napisany 30 maj 2013 - 21:22

Czy są dotacje na remont Obory ? agencja raczej niechętnie dopłaca do remontów. . , jak juz to do budowy nowych obiektów. Ale to jak narazie raczej juz pozamiatane bo budżet na ten rok bd wydaje mi sie wykorzystany po niedawnym naborze. Ale nawet jeżeli czysto hipotetycznie brałbys dotacje typu prow to budowa ze te pieniadze też nie jest najlepszym rozwiązaniem. , jak konrad wspomnial niezły młyn wtedy sie robi bo kazdy cm budowy musi byc tak jak w zatwierdzonym projekcie.. A kazda proba ulepszenia w trakcie juz budowy to sporo latania moze byc