Zaloguj się, aby obserwować  
adam24121998

MF 3060 przyciski w kabinie.

Polecane posty

Mam pytanie: Chcem kupić MF 3060 i w niektórych są a w nie których są takie przyciski z tyłu obok szyby tylnej po prawej stronie W KABINIE! Niewiem do czego służą. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

Wycieraczka tylnej szyby, podnośnik - opuszczanie, podnoszenie, może też być amortyzacja maszyny zawieszonej na TUZ podczas transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rold    12

ja mam 3050 i mam tam zaślepki, można tam zamontować dodatkowe bajery. Niżej przy siedzeniu są też miejsca na dodatkowe dzwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Koolega @Winio dobrze mówi :) Tam mogą być te rzeczy co wymienił ale nie w każdym modelu :) Ja też tak mam tylko nie wiem czy ta amortyzacja maszyny to w serii 30/31xx była wgl dostepna :) No ale mniejsza z tym, dobrze kolega mówi te 4 przyciski mogą tam być :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ja mam

spryskiwacz tylnej szyby

wycieraczka tylnej szyby

podnoszenie podnosnika

opuszczanie podnoscnika

mf 3630

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez dereniek
      Witam chciałbym zapytać czy da radę włożyć joystick do mf-a 3060 zamiast dzwigien co są oryginalnie jeśli możecie to podajcie link do joya i napiszcie czy oryginalne linki będą pasować
    • Przez SzymonT532
      Cześć. Jakie macie opinie o MF 3060 ? Co się najczęściej psuje ? Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Z góry dzięki
    • Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj