Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dawcy narządów

168 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 10 czerwiec 2009 - 21:48

Dawcy narządów No ja jechałem probe to o mało przez tył nie wyskoczyłem jak to chodzi :) prawie jak motocykl i na trzeciego też bierze bo co to nie on (kumpel starszy 3 lata) :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dawcy narządów Dzisiaj, 13:41
  •  

#102 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 22:36

Dawcy narządów

Na necie można znaleźć fotki ścigacza wbitego w bok samochodu, w wypadku zgineło m.in. małe dziecko zapięte w foteliku...

miedzy innymi dlatego nie montuje pasow 4 czy 6 punktowych nie majac klatki bezpieczenstwa, tak jest mozliwosc usuniecia sie w bok, a przypiety do fotela (owymi pasami) to kalectwo murowane przy bocznym uderzeniu :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#103 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 11 czerwiec 2009 - 09:16

Dawcy narządów Widze że koledzy strasznie sceptycznie nastawieni do motocyklistów :) ... ludzie zapominają że jednoślady mają takie same prawa na drodze jak samochody... widziałem sporo wypadków spowodowanych właśnie tym

#104 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 09:27

Dawcy narządów

aj wojt ja to wiem że ty jeździsz przepisowo.... (simaczem dęba nie zrobisz :)) heh

stare dziadki na drogach to też plaga i udręka. :)

Chopie narazie to mam MZ 250 :) Jak trzeba to też idzie :) a w przyszlosci jak będę miał za duzo kasy :P :) to sobie i może coś kupie mocniejszego :) Koles co mnie uczył na jazdach ma ładną cbr 1000 180KM malowanie repsola... to dopiero pójdzie :)

#105 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:07

Dawcy narządów Zetor5340 enduro jest skonstruowane z myślą o jeździe w terenie - jak na terenowych oponach będzie jeździł na asfalcie to nie zarobi na nie!!!

#106 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 czerwiec 2009 - 23:37

Dawcy narządów i co w związku z tym?
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#107 Share piotrek157

piotrek157

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 17:37

Dawcy narządów gDYBYM MIAŁ WYPADEK I NIE WYSZEDŁ Z TEGO TO BYM ODDAŁ KAZDY POTZEBNY ORGAN

#108 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 17:59

Dawcy narządów Moim zdaniem ktoś kto świeżo zrobił prawko powinien mieć w samochodzie, czy motorze, ograniczoną prędkość do max
80-100km/h- tak przez 2-3 lata. 30 h nauki jazdy to za mało żeby nauczyć się dobrze jeździć- to jak z pisaniem- w mig nauczy się dzieciak kreślić litery, ale zanim przestanie literować przy pisaniu, sporo czasu minie.
A jak pijany jedzie i spowoduje wypadek to powinien być karany jako za "umyślne spowodowanie śmierci" jeśli zabije, a jak zatrzymany pod wpływem to kasacja prawka i auta.

Co do motocyklistów to tacy sami uczestnicy w ruchu jak 4 kółka. I tu i tu trafiają się debile. Tylko że więcej młodych ludzi co chca poszalec kupuje motory bo mają lepsze przyspieszenie niz samochody, i co wazniejsze mniej kosztuja niz samochód z konikami- wariactwo za mniejszy wydatek. Podoba mi się ten czeski pomysł z ograniczoną pojemnościa motocykłów dla kierowców ponizej 22lat i z krótkim stazem jazdy.

#109 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 20:23

Dawcy narządów i co w związku z tym? - a to @Zetor5340 że nazywasz kogoś " taboretem" i każesz jeździć motorem enduro tylko po drodze
to tak jak byś ciągnikiem do kościoła śmigał ,a osobówka na pole :mellow:
adamlupus z tym to masz racje jak widzę gości co maja miesiąc prawko i jeżdżą tak że pedał cały czas w podłodze - Sory ale jakie on ma wyczusie samochodu , obliczenie prędkości , na kursie na maxa 90km/h się jeździ , ale jak mi egzaminator po zdaniu prawka powiedział - na egzaminie się jeździ tak żeby zdać , a później po swojemu :lol: i później mało kto nie przyciśnie jak jest odpowiednia droga więcej :D

#110 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 20:40

Dawcy narządów Trochę OT się zrobił widzę :mellow:
No to ja postaram się na temat :lol: od pewnego czasu oddaje krew i ostatnio się pytałem o deklarację dawcy narządów, gdy teraz pójdę oddawać krew to i tą deklarację podpiszę. Wówczas w razie czego (nie daj Boże) chociaż rodziny nikt nie będzie męczył-wezmą ciało, wykroją co będą mieli wykrajać, ciało oddadzą i po problemie. A rodzinka już wie że chce deklarację podpisać.

Mój kolega z klasy uczestniczył w wypadku gdy był w gimnazjum, jego brat(miał wtedy 8 lat o ile pamiętam)zmarł na drugi dzień po wypadku. Kolega mi mówił że lekarze początkowo chcieli jego rodziców poprosić o pobranie narządów, ale w końcu zrezygnowali(jego tata był w ciężkim stanie i nie chcieli dręczyć matki). Tylko po jakimś czasie gdy kolega miał rehabilitację to lekarz do jego matki to powiedział. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 23 czerwiec 2009 - 14:35

Dawcy narządów

i co w związku z tym? - a to @Zetor5340 że nazywasz kogoś " taboretem" i każesz jeździć motorem enduro tylko po drodze
to tak jak byś ciągnikiem do kościoła śmigał ,a osobówka na pole :D

bez komentarza :)

zacytuj proszę gdzie napisałem, że enduro jest tylko na asfalt
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#112 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 19:06

Dawcy narządów ja jestem dawca. jak sie jezdzi wmiare rasadnie to nic ci nie grozi. a prawda jest taka ze 90% wypadkow jest spowodowanych dlatego ze kierowcy w samochodach nie spogladaja w lusterka. nie raz zdazalo mi sie przekroczy predkosc powyzej 300km/h ale to na pustej drodze;p a tak jak cos jedzie to do 280 km/h jade teraz mniej poniewaz motor zmienilem

#113 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 22:43

Dawcy narządów Jak się jeździ w miarę rozsądnie? Co Ty za brednie opowiadasz. Nigdy nie możesz przewidzieć czy ktoś jadący z naprzeciwka samochód nie zjedzie na boczny pas. Albo czy ktoś nie zetnie Cię na skrzyżowaniu. Na moto musisz myśleć o tym jaka jest nawierzchnia na drodze, czy nie ma żadnego syfu, musisz patrzeć na kazdego kierowcę no i oczywiście na znaki...
Na prostej to się można pochwalić prędkościami :P Rozpędzenie się do 300km/h w obecnych czasach to żaden problem.

#114 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 23:02

Dawcy narządów Tylko potem trzeba się zatrzymać i to nie na drzewie albo innym uczestniku ruchu. Przy takiej prędkości jest to bardzo możliwe.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#115 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 05 listopad 2009 - 11:24

Dawcy narządów Jak ty uważasz na drodze to ktos inny tego nie zrobi i wraz możesz być kaleką choć jechałeś zgodnie z przepisami :P

#116 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 11:42

Dawcy narządów Przy prędkości ponad 240km/h nie jest się w stanie na jakikolwiek manewr motorem. Jakaś dziura kamień bądź rozjechany zwierzak na drodze i skończyć się to może tragicznie. Z wyhamowaniem takiej prędkości nie jest tak źle, o wiele lepiej motor sobie z tym radzi niż samochody.

#117 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 11:37

Dawcy narządów

ja jestem dawca. jak sie jezdzi wmiare rasadnie to nic ci nie grozi. a prawda jest taka ze 90% wypadkow jest spowodowanych dlatego ze kierowcy w samochodach nie spogladaja w lusterka. nie raz zdazalo mi sie przekroczy predkosc powyzej 300km/h ale to na pustej drodze;p a tak jak cos jedzie to do 280 km/h jade teraz mniej poniewaz motor zmienilem

Sadistic.pl :: Mick Doohan - No Place to Race ciekawie "dołożone" elementy uliczne...

A prawda jest taka że 90% wypadków spowodowanych jest dlatego że kierowcy na motocyklach nie spoglądają przed siebie.

#118 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 11:59

Dawcy narządów mirasek nie czepiaj się motocyklistów. Na naszych pseudo drogach za dużo jest chamstwa, a takie coś jak kultura jazdy jednego uczestnika ruchu do drugiego nie istnieje i maleje w parze z polską zawisłością i zazdrością.

#119 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 14:52

Dawcy narządów BLU piszac w miare razsadnie mialem na mysli nie wyprzedzajac na zakretach lub lukach, chyba ze jest dobra widocznosc i dlugi luk i pod wzniesienia. wiem ze moto ma dobre przyspieszenie ale bez przesady tu cie nic poza kaskiem i kombinezonem nie chroni. z duzymi predkosciami jade na drodze ktora dobrze znam czyli od PNIEW DO POZNANIA i okolicach dobra nawierzchnia. na drodze ktorej nie znam jest wiadome ze nie pojade 180 lub 2.. w zakrecie nie wiem jaka nawierzchnia jest i jaki zakret. zasada jest jedna trzeba byc skupionym i patrzec przed siebie na motor nie mozna sie rozgladac. i jak juz ktos napisal nie mozna zbytnio ufac innym jak sie troche pojezdzi to juz idzie mniej wiecej przewidziec ze kierujacy przed toba moze ci czasami wyjechac podczas wyprzedzania. co do chamowania to samochod nie ma zadnych szans. ja nie powiem ze jezdze wolno ale nie ryzykuje tak jak moi ziomale tak jak oni jezdza jechalem z nimi tylko raz i wiecej nie pojade czasami to przez wysepki co sa na drodze skakalismy no ale to bylo wymuszone ;p

Edytowany przez brzozak2, 06 listopad 2009 - 17:25.
ortografia!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 15:19

Dawcy narządów

mirasek nie czepiaj się motocyklistów. Na naszych pseudo drogach za dużo jest chamstwa, a takie coś jak kultura jazdy jednego uczestnika ruchu do drugiego nie istnieje i maleje w parze z polską zawisłością i zazdrością.

Nie czepiam się, nie wrzucam wszystkich do jednego worka, znam kilku, jeżdżą bardzo różnie i część mnie przeraża. Uważasz że brawurę, niedostosowanie prędkości do warunków jazdy jakimkolwiek pojazdem można usprawiedliwić rzekomym chamstwem innych uczestników ruchu? Bo "nie zjechali mi z drogi jak zapie***lałem, co oni sobie myślą?"