Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dawcy narządów

168 odpowiedzi na ten temat

#61 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 20:17

Dawcy narządów z tą linką to jest różnie... kolega nie zna prawdziwych napędzaczy... niektórzy robią myk z tą linką ale nie jest to tak że każdy jak wyjeżdza zakłada... najczęściej to ci na torach zakładają kiedyś widziałem filmik;/ ja w swoim życiu miałem 3 szlify na moto... i zawsze winny był samochód

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dawcy narządów Dzisiaj, 14:47
  •  

#62 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 20:46

Dawcy narządów Kiedyś wychodząc ze sklepu zobaczyłem fajny motocykl, podszedłem zacząłem oglądać no i w końcu przyszedł właściciel chwile pogadaliśmy. Stwierdził że trochę się mu spieszy założył "linkę" na szyje następnie kask odpalił i pojechał...
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#63 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 00:28

Dawcy narządów apropo narzadow. Ja sie nie zgodze zeby mnie kroili po smierci.

Bo niby trabia ze potrzebuja jakiegos dawcy, tylko ze jak dawca sie znajdzie to gdzie to idzie????? Do potrzebujacego u nas czy za granice?????

Moim zdaniem to jest pranie kasy na czyims nieszczesciu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#64 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 19 marzec 2009 - 09:51

Dawcy narządów

Kiedyś wychodząc ze sklepu zobaczyłem fajny motocykl, podszedłem zacząłem oglądać no i w końcu przyszedł właściciel chwile pogadaliśmy. Stwierdził że trochę się mu spieszy założył "linkę" na szyje następnie kask odpalił i pojechał...

NASTĘPNY "linka".... chłopie wierzysz w bajki z linką???wiesz w ogóle do czego to suży? napisz tak na jakimś forum motocyklowym to wylecisz z niego prędzej jak wszedłeś... pozdrawiam

Ps. jak bedziesz jeszcze kiedyś widział kolesia zakładającego na szyje linkę to przyjrzyj się do czego jest złapany jej drugi koniec, a bedziesz wiedział do czego służy <_<

#65 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 13:51

Dawcy narządów Z tą linką to mnie troche zastanawia i chciałbym wyjaśnienia. Kierując się logiką powiedziałbym, że ta linka ma na celu wyłączenie motocykla w razie upadku, ale dlaczego akurat na szyję? Odnośnie oddawania krwi to nie ma z czego robić afery bo wysiłek to żaden i na pewno po oddaniu nie nalezy sie czuć jak jakiś wielki bohater, tylko trzeba to po prostu robić. Odnośnie narządów to ja osobiście nie mam nic przeciwko po śmierci, ale co chodzi o moich bliskich to są we mnie uczucia które mowią stanowczo nie. I jeszcze odnośnie spacerowiczów którzy bezrozumnie chodzą po drodze zamiast poboczem to jest to zjawisko które uważam za niezwykle niebezpieczne i niezrozumiałe dla mnie. Nie ma problemu kiedy można kogoś wyminąć ale ja często spotykam sie z sytuacją kiedy z wyminieciem jest problem bo z naprzeciwka jedzie samochód a pieszy zwykle nie zejdzie z drogi. Mamy wybór ostre hamowanie jeżeli jest czas, czołówka, rów albo pieszy. Ekstremalna sytuacja ale niestety zdarza sie.

#66 Share sinek

sinek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 16:17

Dawcy narządów Ludzie linka ma na celu ratować życie motocyklisty a nie je odbierać
Ta cała linka to włącznik kamizelki bezpieczeństwa (odpowiednik poduszki powietrznej w samochodzie)
zresztą poszukajcie w google

#67 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 16:38

Dawcy narządów równie dobrze można zaczepić do kombinezonu tylko to jest bardziej kłopotliwe......... a co do strun to te mity i legendy opowiadają chyba jacyś fani muzyki klasycznej  <_< i ich właśnie chciałem pozdrowić przy okazji

#68 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 marzec 2009 - 17:18

Dawcy narządów A tak co do tych narządów, ja w portfelu nosze deklaracje z moim numerem PESEL że po śmierci zgadzam się na pobranie narządów, nie ważne gdzie to idzie, ważne by osoba z moimi narządami żyła. Namówiłam do tego moje dwie koleżanki <_<

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#69 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 17:56

Dawcy narządów dobry gest z Twojej strony... 

#70 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:24

Dawcy narządów Ja nigdy się nie zgodzę na pobranie narządów!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 08 czerwiec 2009 - 16:12

Dawcy narządów Powiem krótko... Ścigacze nie na nasze drogi.
Po to się kupuje ścigacza by zapier***ać i to jest najczęstszą przyczyną wypadków.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#72 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 08 czerwiec 2009 - 16:15

Dawcy narządów Ja na pewno się zgodzę , niech ktoś skorzysta , może mój narząd uratuję komuś życie .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#73 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 16:18

Dawcy narządów A czasem przez takiego pseudo-motocyklistę zwykle ginie ktoś jeszcze albo ma go na sumieniu do końca życia.

A co do narządów...to chyba raczej nie oddałbym.. chyba że najbliższej rodzinie.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#74 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 16:59

Dawcy narządów

A czasem przez takiego pseudo-motocyklistę zwykle ginie ktoś jeszcze albo ma go na sumieniu do końca życia.

Historia zasłyszana:
Dwóch chłopaków jadących ścigaczem na prędkości po wąskiej drodze brało zakręt przy osi jezdni, wpakowali sie na chłopaka jadącego BMW z naprzeciwka, auto roztrzaskane, goście ze ścigacza zmarli, jeden na miejscu, drugi po przyjeździe karetki - ogólnie nie było co z nich zbierać. Chłopak z BMW mimo że jechał dobrze i w niczym nie zawinił to siedzi w więzieniu... Miał 0,7 promila...

#75 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 17:39

Dawcy narządów fakt że motocyklisci bardzo czesto są idiotami zapewne wsród kierowców aut też ich nie brakuje..sam jezdzę motorem staram sie nikomu nie utrudniać i nie narażać innych..dostosowuje prędkośc do warunków. Powiem wam że wielu kierowców bierze motor za skuter czasami bez zastanowienia wyprzedzają widząc że jedziesz z naprzeciwka każdemu się wydaje oj tam zdąze zanim się zbliży..a tu zonk... ostatnoi wyjechał mi koleś c-330 ze zbierającą przed samym nosem szczęscie że drugi pas był wolny..

#76 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 17:58

Dawcy narządów a no to jest już osobna sprawa.. wiadomo czy to kierowca ciężarówki, traktora, osobówki czy motocyklista... wszędzie są debile i na to już nie ma rady. tylko w większości na motorach jeżdżą niewyżyte małolaty lub po prostu ludzie którzy jadąc mniej niż 150km/h czują niedosyt. ;)

#77 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 17:46

Dawcy narządów wcale nie w większosci.... zobacz tylko ile jest niewyżytych małolatów w samochodach :) . nie oceniaj wszyskich patrząc na małą grupę

#78 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 20:00

Dawcy narządów zdecydowanie mniej.. bo prawko na auto nie jest aż tak dostępne jak na motor... skuterami jeżdżą dzieci po 12 lat :)

#79 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 09 czerwiec 2009 - 20:08

Dawcy narządów I już wszystko na skutery :) co zrobi taki małolat przy 60km/h? W porównaniu do tego na ścigaczy co ma 18 lat ale jedzie z 3 razy większą prędkością? Najlepiej to miec czołg żeby się poruszac :) koło w samochodzie ci odleci i zatrzymasz się na betonowym słupie i też nie żyjesz :) wszystko się może zdażyc na drodze :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 20:32

Dawcy narządów 60km/h na skuterze to chyba tylko ty jeździsz... bo u nas wszystko poprzerabiane. :)