Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dawcy narządów

168 odpowiedzi na ten temat

#41 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 22:05

Dawcy narządów To trudna sprawa, bo jednak zawsze jest nadzieja, nawet przy beznadziejnych przypadkach, a nusz zdarzy się cud.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dawcy narządów Dzisiaj, 18:49
  •  

#42 Share Kacu

Kacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 02 luty 2009 - 12:07

Dawcy narządów

TAA?? a ilu tak jeżdzacych motocyklistów widziałeś na własne oczy?? a ciekawe ilu widziałeś jadących normalnie... fajnie jest wrzucać wszystkich do jednego worka

Widziałem ludzi,którzy jeżdżą normalnie,ale tych pierwszych też widziałem.Jak niekiedy jechałem po południu z ojcem przez Kraków to na długich prostych co chwila tacy jeździli.Startowali z jednego koła,wyprzedzali wszystkich itd.Kilku moich znajomych jeździ na motorach tylko mniejszych i nie nazywam ich "dawcami" nie dlatego,że to moi kumple,tylko dlatego że nie jeżdżą tak szybko.Wg mnie nie można wszystkich motocyklistów nazwać dawcami co nie znaczy,że takich nie ma bo ja dawcą nazywam motocyklistę tylko wtedy gdy jeździ jak wariat.

Co do tematu na razie nie mam lat żeby oddawać krew.Nawet jak będę pełnoletni to trudno będzie mi oddawać krew bo nawet nie wiem gdzie w mojej okolicy oddać krew.A narządy to w razie czego oddam tylko że teraz na razie nic nie mogę zadecydować.
Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

#43 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 luty 2009 - 22:11

Dawcy narządów ja jak sie rozpierdo*** na smierc to chetnie cos komus oddam a co do mocyklistów to normalnie to jezdza ci skuterami i czoperami (czy jak to sie tam pisze) bo ci co maja scigacza to zawsze cos odpieprzaja na drodze przynajmniej ja widziałem ze 40 to z 3 było normalnych

#44 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 22 luty 2009 - 22:36

Dawcy narządów no wlasnie jak ktos ma scigacza to juz widze jak bedzie jezdzol 60k/h tylko jakies 150k/h znam przypadek jak 2 kumpli jechalo kawasaki nawet nie pamietam jakim i tak szaleli ze kierowca by nie wychamowal i wjechal po miedzy stojacego tira i osobowke ale kierowcy nic sie nie stalo bo mial nogi przy baku ale pasażer to odczul bo mowi do kierowcy ty ja nogi nie czuje to mu ja zestwiali i ma druty w nodze szkoda chlopaka mial wtedy 22 lata ale to juz bylo ze 3 lata temu
pzdr teraz popyla chyba jeszcze przy kulach pzdr

#45 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 22 luty 2009 - 23:50

Dawcy narządów ja mam sciga i widze jak kierowcy aut jeżdżą mają gdzieś motocyklistów nie patrzą w lusterka o pół metra ci nie zjedzie jak kupicie sobie motory to zobaczycie jak to jest ,jazda na jednym kółku to możecie tylko pozazdrościć umiejętności tym co tak jeżdżą ,skuterek nie stważa zagrożenia -bzdura guwiarze po 13 lat jeżdżą co o przepisach gdzieś tam słyszeli ,a temat wypadków to co niby auta się nie rozwalają codziennie jest jakiś grożny wypadek ;pozdrowienia dla wszystkich motocyklistów <_<

#46 Share bobik85

bobik85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 luty 2009 - 00:07

Dawcy narządów ja oddaję krew od 18-tego roku życia,ale zawsze mam z tym problem:w szkole pobierali krew w czasie gdy mnie nie było przez miesiąc(wiadomo sezonówki),teraz muszę dojechać 30km w poniedziałek do 10 godz.( w grudniu buchnął mnie fotoradar) :angry: no ale mam już 1 odznaczenie
co do przywilejów to wolę nie być w sytuacji gdy wejdę do lekarza bez kolejki w godzinach szczytu(te emerytki zabiją mnie wzrokiem)
a narządy mam zadbane(po pierwsze nie zatruwać) więc mogą ewentualnie pracować po mojej DEAT <_<

#47 Share marex

marex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 luty 2009 - 07:54

Dawcy narządów

ja jak sie rozpierdo*** na smierc to chetnie cos komus oddam a co do mocyklistów to normalnie to jezdza ci skuterami i czoperami (czy jak to sie tam pisze) bo ci co maja scigacza to zawsze cos odpieprzaja na drodze przynajmniej ja widziałem ze 40 to z 3 było normalnych

Oj z tymi skuterami to chyba nie wiesz co powiedziałeś. Nawet śmiem twierdzić, że jeżdżą gorzej niż ścigaczami. Może nie jesteś tego świadomy ale nawet był gdzieś na forum temat o tym co zrobić ze skuterem, żeby miał większe osiągi. Na pewno te pytanie nie było po to, żeby jeździć normalnie. A poza tym to dla mnie jest śmieszne takie gadanie na kierowców innych pojazdów, wkładanie wyszystkich do jednego wora, jak wiekszość na tym forum pewnie ograniczona jest do osobówki i ciągnika. Zastanówcie się czasem 2 razy zanim coś powiecie <_<

A wracając do tematu ja bym chętnie sie podzielił z innymi swoimi narządami skąd mam wiedzieć czy ja nie będę w takiej sytuacji, że będę potrzebował serca czy tam nerki.

#48 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 24 luty 2009 - 06:57

Dawcy narządów ja kiedyś myślałęm na wypełnieniem takiej deklaracji o oddanie narządów ale to się zobaczy z czasem może... a co do jazdy motocyklami... ci skuterami są nie raz bardziej nie bezpieczni niż ci na ścigawach... jak dla mnie to skuter nie powinien istnieć a jak już jest to niech będzie z przekładnią manualna... ja z swojego doświadczenia wiem że kierowcy samochodów motocyklistów nie mają za nic... miałem już 3 wypadki na szosie i za każdym razem to samochód był winny a nie motocykl...ale kierowca auta uszanuje motocyklistę gdy sam jest motocyklistą tylko że na ten czas jadącym a samochodzie bo inaczej to nie

#49 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 24 luty 2009 - 21:17

Dawcy narządów Stasiek to jak wszędzie uszanujeś coś/kogoś jak pobędziesz w jego "skórze" Ale wiedz że ci z samochodów są zazdrośni no bo jak będzie piewszy (szczególnie na mieście na światłach środkiem jadą ścigaczem i sa na przodzie) wszystkich wyprzedzi z lekkością. A co powiecie o tych co naprawdę pędzą na tych ścigaczach i na "wszelki wypadek" mają linkę na szyi połączoną do motoru

#50 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 24 luty 2009 - 21:28

Dawcy narządów co ty kolego o jakiejs lince piszesz kto ci takich bzdur naopowiadał :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:03

Dawcy narządów ktoś i naprawdę wie co mówił, nie wszyscy, a dokładniej to bardzo mała ilość tych co ścigaczami jeżdzą dla ... no naprawdę ostro bez wszelkich ograniczeń to mają linkę na szyi podłączoną do ramy by w razie wypadku nie siedzieć na wózku czy leżeć tylko odrazu ...

#52 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 25 luty 2009 - 09:53

Dawcy narządów Dokładnie ja też to słyszałem, że podczas wypadku zamiast byc kaleką to zakładaja linke na szyję

#53 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 luty 2009 - 09:56

Dawcy narządów znajdz jakieś forum motocyklowe i tam napisz to napisz zobaczysz co ci napiszą !!!!

#54 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 25 luty 2009 - 10:00

Dawcy narządów Niech tam jak tam... mi tylko się obiło o uszy, ale nie potwierdzam w 100%. Pzdr, :)

#55 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 25 luty 2009 - 21:14

Dawcy narządów z tą linką jest prawda... ale to tylko robią tacy prawdziwi "napędzacze"...a takich dużo... ja nie których motocyklistów nie rozumiem ... ja jak jeżdżę ostrożnie a raczej się staram ale to nie zawsze wychodzi;p

#56 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 luty 2009 - 21:23

Dawcy narządów a na forum motocyklowym byłeś zapoznałeś tam jakiegoś goscia co tak robi???

#57 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 25 luty 2009 - 21:38

Dawcy narządów z Tą linką to kompletna bzdura... owszem zakładają ale ona zrywa się przy obciązeniu 3kg i ma swoje zastosowanie (wcale nie odcięcia głowy bo już takie opinie słyszałem :) powiem tylko że bardziej ratuje jak zabija) sam jeżdże motorem kawasaki zx 636 i troche na te tematy wiem... też widuje wariatów jadących180 przez miasto ale nie róbcie odrazu wsystkich motocyklistów bo nie każdy ma w głowie siano

#58 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 19:48

Dawcy narządów W niedziele wybrałem się na pierwszy wypad moją hondą dominatorem polatałem po śmigałem sobie troszkę i wracając do domu w mieście na skrzyżowaniu jadący puszką gościu widząc mnie i tak wyjechał na skrzyżowanie ,,, totalne wymuszenie """ podjeżdżam do niego na światłach a on bezradnie rozkłada ręce jak by się nic nie stało . A więc i ja bym się stał mimowolnym Dawcą . Tak więc nie można pakować wszystkich motocyklistów w jeden worek , tak jak i wszystkich kierowców samochodów , bo piraci się zdarzają u jednych jak i u drugich . Tylko w przypadkach wypadku motocykliści po prostu nie mają takich szans wyjścia z tego bez poważnych obrażeń . Sam wiem co miałem po zderzeniu z sarną przy 50 km/h
dwa miesiące nogę leczyłem .

#59 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 19:56

Dawcy narządów jednego z kolegów w tamtym roku poszedł na tamten świat miesiąc temu koleś przy kasie miał podobno 180km/h uderzył w drzewo zginą na miejscu kilka dni temu jeden gość powiedział że jedzie się przejechać i jakaś ciota mu wymusiła pierwszeństwo i trup na miejscu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 21:05

Dawcy narządów Nie jeżdżę motorem bo nie mam na to uprawnień, nie licząc WSK 175 po polach, ale jak jeździłem samochodem po kraju to nie raz widziałem jak kierowcy samochodów wyjeżdżają na czoło wyprzedzając, bo motor może zjechać na pobocze, widziałem też szaleńców, ale jakoś częściej spotykam normalnie jeżdżących niż wariatów. Jeśli by tak przyrównać ilość szalonych motocyklistów do ilości szalonych kierowców, nie pomijając ogólnej ilości jednych i drugich na drogach, to wynik może być ciekawy, choć jedno co ogranicza to wnioskowanie to to że samochody nie zawsze mogą wyprzedzać jak motocykle i dlatego nie rzuca się to tak w oczy.