Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 20:49

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Witam.

Chciałbym prosić wszystkich chętnych o wypełnienie mojej ankiety, która jest niezbędna do pracy inżynierskiej.

Wymagania, które niestety trzeba spełnić aby móc wypełnić ankietę to:
- ciągniki rolnicze muszą być zakupione dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, bo taki jest cel mojej pracy,
- wypełniacie ją w imieniu tego na kogo był składany wniosek o dofinansowanie, jeżeli na was samych to wypełniacie w swoim imieniu, ale jeżeli na tatę bądź mamę to wypełnijcie w ich imieniu, (chodzi tu głównie o wiek, wykształcenie żeby nie było jakichś baboli), przynajmniej początek ankiety dotyczy korzystającego z pomocy,
- tam gdzie są miejsca do wpisania to wpiszcie w miarę konkretne informacje np. z jakiego programu skorzystaliście np. "PROW 2007-2013" albo jakie tam inne były,
- tam gdzie pojawią się miejsca do wpisania do pozostałych pytań fajnie gdybyście uzasadnili tą odpowiedź, krótko i na temat, bez zbędnego rozpisywania się.

Link do ankiety: http://moje-ankiety....c-xd8jcLZP.html

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc poświęcając swój cenny czas.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Dzisiaj, 09:48
  •  

#2 Share Kondziu1832

Kondziu1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 22:14

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Ciekawa ankieta. Mógłbyś później przedstawić jej wyniki bo jestem ciekawy efektów.

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 22:29

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Cienka ta ankieta, krótka, nie jest podawane jakie ma się wykształcenie, bo mogę mieć muzyczne, a tu chodzi o rolnictwo.

#4 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 22:44

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Może i cienka, ale już nie wnikam kto ma jaki stopień skończony na jakim kierunku i z jakiej specjalizacji, bo nie to wg mnie jest najważniejsze. Chodzi mi o ogólne przedstawienie ile osób skorzystało z dofinansowania z jakim wykształceniem, a czy to będzie po studiach rolniczych czy po ekonomii to chyba mało ważne, bo jeden pracuje w gospodarstwie i drugi, nie obchodzi mnie drugi etat czy ktoś sobie gdzieś dorabia.

Ciekawa ankieta. Mógłbyś później przedstawić jej wyniki bo jestem ciekawy efektów.

Jak zbiorę większą ilość odpowiedzi, a część będę mieć w wersji papierowej to połączę i chętnie pokażę.

#5 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 25 marzec 2013 - 10:44

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Swietnie :)

#6 Share Magda_86

Magda_86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 17:14

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Wypełniłam. I proszę o rewanż na temat problemów rolników :)
http://www.ankietka....-rolniczym.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Dzisiaj, 09:48
  •  

#7 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 03 maj 2013 - 11:46

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Ponawiam prośbę, jeżeli ktoś jeszcze chciałby mi pomóc, a nie wypełniał wcześniej to bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest krótka i prosta.

Serdecznie również dziękuję tym, którzy już poświęcili swój czas.

#8 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 03 maj 2013 - 12:05

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej a jaki masz ten temat pracy inżynierskiej jeśli można wiedzieć?

#9 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 03 maj 2013 - 12:44

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Tytuł pracy jest dokładnie taki sam jak tytuł tego tematu.

#10 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 15 październik 2013 - 17:46

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Jakby ktoś chciał jeszcze wypełnić to zapraszam bardzo chętnie, bo mam na to już niewiele czasu. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 15 październik 2013 - 19:02

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej Proszę bardzo, ankietka poszła.
Jak byś miał jakieś wnioski z takiej ankiety to prześlij na priw.