Marcin91

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej

Polecane posty

Marcin91    286

Witam.

 

Chciałbym prosić wszystkich chętnych o wypełnienie mojej ankiety, która jest niezbędna do pracy inżynierskiej.

 

Wymagania, które niestety trzeba spełnić aby móc wypełnić ankietę to:

- ciągniki rolnicze muszą być zakupione dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, bo taki jest cel mojej pracy,

- wypełniacie ją w imieniu tego na kogo był składany wniosek o dofinansowanie, jeżeli na was samych to wypełniacie w swoim imieniu, ale jeżeli na tatę bądź mamę to wypełnijcie w ich imieniu, (chodzi tu głównie o wiek, wykształcenie żeby nie było jakichś baboli), przynajmniej początek ankiety dotyczy korzystającego z pomocy,

- tam gdzie są miejsca do wpisania to wpiszcie w miarę konkretne informacje np. z jakiego programu skorzystaliście np. "PROW 2007-2013" albo jakie tam inne były,

- tam gdzie pojawią się miejsca do wpisania do pozostałych pytań fajnie gdybyście uzasadnili tą odpowiedź, krótko i na temat, bez zbędnego rozpisywania się.

 

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-39479/sec-xd8jcLZP.html

 

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc poświęcając swój cenny czas.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Cienka ta ankieta, krótka, nie jest podawane jakie ma się wykształcenie, bo mogę mieć muzyczne, a tu chodzi o rolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Może i cienka, ale już nie wnikam kto ma jaki stopień skończony na jakim kierunku i z jakiej specjalizacji, bo nie to wg mnie jest najważniejsze. Chodzi mi o ogólne przedstawienie ile osób skorzystało z dofinansowania z jakim wykształceniem, a czy to będzie po studiach rolniczych czy po ekonomii to chyba mało ważne, bo jeden pracuje w gospodarstwie i drugi, nie obchodzi mnie drugi etat czy ktoś sobie gdzieś dorabia.

 

Ciekawa ankieta. Mógłbyś później przedstawić jej wyniki bo jestem ciekawy efektów.

 

Jak zbiorę większą ilość odpowiedzi, a część będę mieć w wersji papierowej to połączę i chętnie pokażę.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Ponawiam prośbę, jeżeli ktoś jeszcze chciałby mi pomóc, a nie wypełniał wcześniej to bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest krótka i prosta.

 

Serdecznie również dziękuję tym, którzy już poświęcili swój czas.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

a jaki masz ten temat pracy inżynierskiej jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Proszę bardzo, ankietka poszła.

Jak byś miał jakieś wnioski z takiej ankiety to prześlij na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez Papina
      Z upływem lat i coraz szerzej rozprzestrzeniającą się cyfryzacją naszego kraju pojawiło się wiele sklepów internetowych oferujących części do maszyn rolniczych. Kiedyś chłop musiał kombinować, czekać tygodniami, sam coś majstrować, a teraz wystarczy kilka kliknięć i na drugi dzień kurier już jest u nas. Wiele osób ma dylemat gdzie zamawiać(gdzie będzie dobrze i tanio) ? Piszcie tutaj i podpinajcie linki gdzie najczęściej się zaopatrujecie i jaka jest Wasza opinia o danym e-sklepie. 
    • Przez StasiekPlewko
      Cześć, temat przewija się cały czas ale jako że zaczął się sezon na OWIUR w 18r leci pytanie do was - Gdzie można znaleźć dużo testów z poprzednich lat z Produkcji Roślinnej lub ewentualnie od kogo, na co zwracać uwagę, co powtarza się w testach na okręgówce i w eliminacjach szkolnych - DZIĘKI
    • Przez dominika_96
      Szanowni Państwo, prowadzę badania na Uniwersytecie Zielonogórskim na temat: "Wpływu Technologii Informacyjnej na Bezpieczeństwo Pracy w Rolnictwie", przygotowałam ankietę online, jeżeli mają Państwo chwilkę, to bardzo proszę o pomoc  
      https://goo.gl/forms/U30CVwKQAaYVokbN2
    • Przez tomek15h
      ARION 440 
       
      1. Konstrukcja Specjalistyczna budowa w oparciu o samonosny element konsktrukcyjny. Stanowiacy jendoczesnie miske olejowa silnika. Zapewnia rozkład masy 50/50, mały promien skretu, co przekłada sie na doskonałe własciwosci uciagowe. Prostota obsługi, łatwy dostep do codziennych punktów konserwacji poprzez uchylane chłodnice czynia ciagnik uzytecznym i przyjaznym. 2. Silnik FPT poj. 4,5l., 4 cylindrowy o mocy maksymalnej 120 KM (wg ECE-R120), Stage IV, cała moc dostepna zawsze dla kazdego rodzaju prac, Intercooler, Common Rail, 4 zawory na cylinder, układ AdBlue, wentylator Visco, wysoki moment obrotowy dostepny od niskich obrotów silnika. 3. Przekładnia Liczba przełozen 16/16 z dobrym pokryciem w głównym zakresie roboczym. 4 biegi pod obciazeniem oraz 4 zakresy przełaczane elektronicznie, chłodzone olejem wielotarczowe sprzegło przekładni i WOM, przełaczanie zarzadzania miedzy polem a droga, automatyka zarzadzania blokady mechanizmu róznicowego tylnej osi oraz napedu na 4 koła. Predkosc maksymalna 40 km/h 4. WOM sterowanie elektrohydrauliczne, w tym wybór predkosci; właczniki na obu błotnikach kół tylnych, wolne koło czopu WOM - umozliwia swobodne obracanie reka. 5. Podnosnik tylny Elektroniczna regulacja podnosnika – funkcja bezpieczenstwa STOP, amortyzacja wstrzasów, szybkie opadanie, sterowanie z obydwu błotników. udzwig max. 5,750kg, udzwig poprzez cały zakres wg OECD 4,160kg. 6. Kabina 6 słupkowa z unikalna, wygieta tylna szyba, o bardzo dobrej widocznosci, regulowany podłokietnik, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach wraz z deska rozdzielcza, samo-wyłaczajace sie kierunkowskazy, siedzenie instruktora, praktyczne schowki, wycieraczka tylnej szyby. -Os PROACTIV (OC) - Obrotowe błotniki 470mm - Zaczep transportowy automatyczny 44/38 - WOM 540/540ECO/1000 - Układ hydrauliczny pompa osiowo-tłoczkowa (LS) 110l/min - Klimatyzacja manualna - Siedzenie pneumatyczne Grammer - CIS komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem - Hamulce pneumatyczne 2 obwodowe  - Włacznik akumulatora - Pamiec obrotów silnika i bieg uwrociowy  - Przekładnia bez biegów pełzajacych  - 40 km/h Standard - Czop WOM 1"3/8 6 wpustów  - Sterowanie zewnetrzne WOM  - 4 elektro-zawory  - Dzojstik ElectroPilot  - Wycieraczka tylnej szyby  - 2 lusterka szerokokatne  - Siedzenie pasazera  - Przygotowanie pod radio - 6T tylny podnosnik  - Dolne ramiona kat. 3  - 2 mechaniczne stabilizatory  - Ciegło górne hakowe kat.3/2  - Długie szyny zaczepu transportowego  - Dolny zaczep rolniczy  - Dodatkowe kule kat. 3/2  - Swiatła do jazdy po drogach + 2 swiatła robocze w masce  - W dachu kabiny reflektory robocze 2 z przodu + 2 z tyłu  - Zapalniczka bez popielniczki - 1 lewe swiatło ostrzegawcze  - 540/65 R38 opony standard / felgi stałe  - 440/65-R28 opony standard / felgi stałe  - Skrzynka narzedziowa - Alternator 200A/h 0 PLN 
       
      Cena netto 245 000,00 zł, cena brutto 301 350,00 zł, VAT 56 350,00 zł  .Oferta ważna do końca grudnia 2018.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj