Skocz do zawartości

Zdjęcie

neptun małe zmiany

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Kompy i rolnictwo :-)

Napisany 22 październik 2013 - 22:28

neptun małe zmiany panowie a gdzie można kupić płozę do neptuna? bo niestety na moich ziemiach by się sprawdziła, cały system mam sprawny , tylko samej płozy brakuje.
allegro przejrzałem nic, pisałem do tych co sprzedają neptuny na części nie maja, jakieś sklepy internetowe nie ma niestety.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
neptun małe zmiany Dzisiaj, 01:24
  •  

#22 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 23 październik 2013 - 19:50

neptun małe zmiany Kolego napisz dokładniej o co chodzi bo mam jakieś tam części od Neptuna, a może i to jest.

Kolego napisz dokładniej o co chodzi bo mam jakieś tam części od Neptuna, a może i to jest.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#23 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 23 październik 2013 - 20:05

neptun małe zmiany Chodzi o płozę przy wyorywaczu do kopiowania terenu? by głębokość wyorywu była zawsze ta sama? tak jak w małych stollach?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#24 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 październik 2013 - 16:08

neptun małe zmiany tak. mam wszystko prócz tej płozy. a powiem szczerze w tym roku chyba by się przydała....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 27 październik 2013 - 22:08

neptun małe zmiany W kleine 5000 czyli z grubsza neptun mało kto to ma. Jak pytałem się o to takiego handlarza to mówił że wszyscy to wywalają bo się nie sprawdza. Rzekomo zbiera śmieci i podnosi niepotrzebnie kombajn. To słyszałem. Ja też nie mam, w okolicy jest jeszcze ok 30 szt takich maszyn i nikt nie ma - ewentualnie jakieś patenty z łapką to podrywania korzonków widziałem w tym miejscu ale czujniku brak.

#26 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 29 październik 2013 - 00:18

neptun małe zmiany no właśnie wszyscy mówią, ze nie dobre itp. a ja niestety po ostatnich opadach mam przeogromny problem z kopaniem, bo mi się kombajn zapada w ziemi. jak tak dalej pójdzie to chyba poczekam do mrozów.
Zapycha się wyorywacz ziemia i burakami, a jednocześnie te uciekają na boki poza kombajn zamiast iść na gwiazdę. Jakis patent na to ?

#27 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 30 październik 2013 - 18:49

neptun małe zmiany Albo płoza do regulacji głębokości, albo po prostu weź go ustaw wyżej trochę mniej więcej i tyle i ognia tak żeby na każdym miejscu pola w miarę szedł, a jeśli się zapada w jednym miejscu np na dołku jakimś to lekko do góry kombajn ręcznie i tyle...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 30 październik 2013 - 20:32

neptun małe zmiany masz racje zgodzę się jak najbardziej bo tak robię, ale czemu sobie życia nie ułatwiać? I tak w tym roku buraki kopane tym kombajnem wyjada mi bokiem, bo już mam dosyć ciągłego zapychania się lemieszy itp.