Rollermix

Pokazy korbanka w Gojcowie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rollermix    30

7 kwietnia bieżącego roku odbywają się pokazy Korbanka w Gojcowie a dokładniej maszyn Fendt. Więc kto się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rollermix    30

Informacje są na www.korbanek.pl. To jest cała seria tych pokazów akurat na naszym terenie to fendta wystawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

I co byliście? mnie nie chciało się podjechać a zapewne mam najdalej :D przejeżdżałem ok 14 to fendy stały na placu i były pakowane na lawety, widziałem zmyrmylane w błocie pole i ufajdaną drogę :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Co to trzeba specjalne zaproszenia mieć, bo nigdzie nie podali godziny kiedy to się zaczyna. Był już ktoś na tych pokazach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Wszystko jest na stronie korbanek.pl a dokładnie tu http://www.korbanek.pl/spolka/pl/aktualnosci/kalendarz_imprez.html są wyznaczone miejsca, terminy i co dokładnie będzie. Byłem rok temu w okolicach Gniezna (nie pamiętam miejscowości). Wtedy było mało ludzi, można było na spokojnie przetestować każdy z ciągników. Przed pokazem każda z maszyn dobrze omówiona. Jak ktoś zgłodniał to serwowano kiełbasę na do picia kawę lub herbatę. Każdy otrzymał komplet prospektów. Można było pogadać z przedstawicielami i dowiedzieć się o ceny. Nie trzeba mieć specjalnych zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

O której najlepiej być żeby nie przegapić? I o której to się przeważnie kończy?

Edytowano przez kazoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Ja byłem wczoraj w stelmachowie całkiem przyjemnie było prezentacja zaczęła się ok 10.30 i potrwała tak z godzinkę może trochę więcej w między czasie grochówka i kiełbaski do tego chleb ze smalcem i ogórem kiszonym herbata itp a potem można było poujeżdźać do woli którego się chciało fendta :D jedynie szkoda że prac polowych nie było a to z racji dużej pokrywy śnieżnej. Ale ogólnie warto się wybrać na ten pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leghorn   
Gość leghorn

Byłem. Masa ludzi. Było nawet 2 Niemców Dużo błota. Żarcie też było. Koledze zaorali pole i nie wiem czy mu zasiali ale z siewnikiem jeździł jeden ciągnik. Kumpel jak wszedł do kabiny to nie wiedział jak ruszyć z miejsca, a wystarczyło tylko dodać gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez stachanowiec1980
      Wklejam informację o pokazach marki Kubota, którą importer tych ciągników rozsyła do rolników i publikuje na swojej stronie internetowej. Może kogoś ona zainteresuje.
       
      Najbliższe pokazy ciągników rolniczych marki Kubota, 16-20 kwietnia 2012r
       
      Sezon pokazów polowych rusza pełną parą! W dniach 16-20 kwietnia 2012r. na spotkanie z traktorami Kubota będą mieli szansę mieszkańcy Lubelszczyzny oraz zachodniej części Polski.
       
      W nadchodzącym tygodniu na zachodzie kraju planujemy aż 4 imprezy : od Świdnicy (woj. dolnośląskie) po Żnin (woj. kujawsko-pomorskie):
      16.04 rozpoczynamy w okolicach Świdnicy, gdzie nasz Diler Agromix organizuje pokaz pod adresem RSP Śmiałowice, 58-124 Marcinowice (pola koło cmentarza), o godz. 11:00
      17.04 czekamy na Państwa razem z firmą Agromix pod adresem Braszowice 14, 57-200 Ząbkowice Śląskie, o godz. 11:00
      19.04 wspólnie z firmą Mark-Rol zapraszamy do Słębowa k. Żnina, dokładny adres pokazu: Słębowo 29, o godz. 10:00
      20.04 będziemy z Dilerem Mark-Rol w Miastowicach. Szczegóły wkrótce.
       
      Również 20.04 ciągniki Kubota zaprezentują się w sercu Lubelszczyzny.
      Firma Techmlek, Diler Kubota w tym regionie, zaprasza wszystkich zainteresowanych do miejscowości Buśno w powiecie chełmskim.
      Czekamy pod adresem: Buśno 67, gmina Białopole, o godz. 11:00
      Dokładne adresy pokazów znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz u wymienionych Dilerów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ciągnikami Kubota do odwiedzenia pokazów i zapoznania się z naszymi produktami.
    • Przez MalyJohn
      Witam. 8 kwietnia bieżącego roku czyli jutro odbędą się pokazy polowe fendta w Bystrzejowicach. Mam pytanie, Czy wybiera sie tam ktoś samochodem, kto po drodze będzie przejażdzał trasą 17 w okolicach Górzna? Jeśli jest ktoś taki, kto by miał miejsce w samochodzie, oraz miał by ochotę zabrać mnie na te pokazy to prosił bym o kontakt. Zapłacił bym za paliwo, oraz jakiś obiad. Bardzo zależy mi żeby tam pojchać a nie mam z kim. Proszę o pomoc Pozdrawiam
    • Przez MalyJohn
      Witam. Mam takie pytanie odnoście tych pokazów. Wie ktoś o której się zaczynają? Dzwoniłem do organizatora pokazów ale nie odbierał, a szybko jest mi potrzebna ta informacja Z góry dziękuję
    • Przez MFrolnik26
      Wybiera się może ktoś?
      http://www.master-ciagniki.pl/
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Siemka,
       
      Mam takie pytanko? Czy ktoś z Agrofoto wybiera się na pokazy LAMMA 2014 w Anglii?
      W tym roku bedzie kilka premier, producentow takich jak Amazone, Kverneland, Knight/Bednar, oraz Lemken i kilku innych.
       
      Pokazy odbędą się 22-23 Stycznia 2014. Poniżej podaje adres strony.
      http://www.lammashow.co.uk/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj