johenek

Władymirec - kopci na niebiesko i nie ma mocy

Polecane posty

Domino788    1

Witam gdy podkrcalem zawor to rozwalia mi sie ta podkadka z ta blaszka po srodku czy da sie bez niej jezdzic. czy jest ona gdzies do kupienia na np allegro prosze o pomoc.

Edytowano przez Domino788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Ta blaszka jest tylko po to aby się śruba od regulacji nie obracała podczas dokręcania zaślepki i możesz tak jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

w czoraj chciałem wykręcić wtryski i mam teraz problem z pierwszym wtryskiem. a mianowicie mie mogę go odkręcić.

Z wtruskiem na 2 cylindzże nie było problemy odrazu go odkręciłem, a na pierwszym anie drgnie... nawet przec rurkę próbowałem i nie pomogłoe.

Macie jakieś patenty na takie problem?

PS; ciągnik potrzebny na jutro rano


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Sikały co nie ??

Nie...

Za kopcenie na niebiesko było to że w filtrze powietrza pękła uszczelka i dostawał się olej do kolektora ssącego i dla tego kopcił :)

A za spadające ciśnienie było odpowiedzialne małe pęknięcie bloku w tym miejscu co się przykręca pompę oleju... na zimnym silniku było dobże bo szczelina była malutka, ale jak się rozgżał silnik to się szczelina powiększał dokładnie do 0,89mm i olej ciepły tamtendy uciekał do miski spowrotem i nie płynoł dalej :)

Szczelina została zaspawana w zakładzie zajmującym się takimi żeczami i teraz musiałem zmniejszyć mu ciśnienie na zaworze bo miał za duże nawet na gorącym silniku miał ciśnienie 6, teraz ma ustawione na ciepłym silniku ponad 3,5

Przepracował już 10mth i juest wszystko git malina, tylko puściło uszczelnienie popychacza i troche leje olejem,

ale to dopiero po siewach bo jeszcze chce wtryski wyjąć bo pompe nową kupiłem i chce ją założyć


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj