Skocz do zawartości

Zdjęcie

LECHPOL SZUBIN

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mindel24

mindel24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 21:12

LECHPOL SZUBIN UWAGA NA SPRZEDAŻ ZBOŻA DO FIRMY LECHPOL DAJA JAK ZRESZTĄ INNE FIRMY UMOWY WYWOZOWE.PODPISZESZ TAKA UMOWE I JADA Z TOBA JAK CHCĄ.SPRZEDAŁEM 100 TON NA 2 AUTACH ROBAK JEDNA PRYZMA- W ZMIOTKACH NIGDZIE ROBAKA-POJECHAŁEM DO KRAJENKI(ICH ODDZIAŁ)TEGO ROBAKA-TROJSZCZYKA TO PEWNIE 10 LAT W PROBÓWCE POKAZUJA.RAZEM Z POTROCENIEM CZYSZCZENIA ORAZ NIEZGODNOŚCI WAG STRATA TYLKO 1000ZL ALE ZAWSZE.W UMOWIE JEST JEDEN PARAGRAF KTÓRY ZAŁTWIA WSZYSTKO!PODOBNIE MAJA INNE FIRMY.SYTUACJA BYŁA W GRUDNIU.ZA STALINA BYŁY OBOWIĄZKOWE DOSTAWY A TERAZ OBOWIĄZKOWE ODSTAWY.NIGDY WIECEJ ŻADNYCH UMÓW!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
LECHPOL SZUBIN Dzisiaj, 13:45
  •  

#2 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 23 marzec 2013 - 02:54

LECHPOL SZUBIN Współpracuje z LECHPOLEM (Krajenka )od samego początku i zawsze było ok.Nigdy nikt nie narzekał na takie sytuacje jak opisujesz!!!Sam mam znimi praktycznie co roku umowę podpisaną-nie interesuje mnie nic podczas odbioru tzn sami ładują swoje auto, a przy ważeniu zawsze jestem, dlatego nie rozumiem jak mogła spotkać Cię taka sytuacja!!!Nic tylko współczuć

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#3 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 11:22

LECHPOL SZUBIN Też nie mam dobrego zdania o tej firmie dlatego za dużo interesów z nimi nie robię.
Nie wiem czy coś się zmieniło ale płacą w ostatni dzień za f-re i jak za dużo wozisz do nich to się "burzą" :)
(ale Ja do nich zawsze woziłem bez umowy).

#4 Share dudas83

dudas83

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 12:28

LECHPOL SZUBIN Przelew powinien być w ciągu 14 dni od sprzedaży, a oni dają zawsze przy odstawie aneks do podpisania ze pieniądze w ciągu 30 dni i zazwyczaj pod koniec terminu płacą, pod koniec roku byłem u nich z próbką pszenicy nie miała opadania a zawiozłem do firmy w Kołybkach woj.wielkopolskie i różnica była ponad 100 jednostek wiec samo mówi za siebie.

#5 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 20:07

LECHPOL SZUBIN Ja jak byłem to 21 dni było. Jeszcze jedną firmę bym nie polecał w mojej okolicy- ale tych bym omijał szerokim łukiem- płacą po pół roku-kolega @dudas83 myślę że wie o kogo chodzi. Resztę da się przeżyć. Za to nawóz Lechpol ma chyba najtaniej.

Edytowany przez tespis17, 23 marzec 2013 - 20:16.

#6 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 16:23

LECHPOL SZUBIN W nawóz i większość śor zaopatruję się u nich, ale i większość zboża odstawiam do nich co prawda zawsze jest aneks na 21 dni jednak pieniądze zawsze wpływają w tym terminie i to wg mnie jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

#7 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 16:28

LECHPOL SZUBIN Ja nigdy nie sprzedaję "bez pieniędzy" :) . Masz kasę to kupuj, nie masz - to przyjdź jak nazbierasz.

#8 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 24 marzec 2013 - 16:37

LECHPOL SZUBIN Tak ale są firmy w okolicy,u których pieniądze dostaje się np po pół roku

3000 postów

#9 Share mindel24

mindel24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 21:20

LECHPOL SZUBIN wiadomo nakażdą firme trzeba uważać.ale bedąc u rolnika pod wągrawcem to podobnie niemiał zdania na temat lechpolu.oni podpisuja umowy z portem to zgardła zboże wyciągnom od rolników-przedstawiciele jeżdza i prubuja czasem wkurzające! apozatym to napisze dostałem we wapnie z nodrkalka standard cal szkło oczywiście przez lechpol mnieli taniej od soadkowskiedgo 2 miesiące temu.reklamacje złożyłem przedstawiciel był uzgodniono obniżenie ceny niestety lechpol milczy jak zawsze o zwrot z zapłaconej faktury bedzie trzeba walczyć! drobiny szkła-wina przewożnika pozdrawiam tych co walczą z chamstwem

#10 Share RoH

RoH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:38

LECHPOL SZUBIN Witam czy jest ktoś na forum kto w tamtym roku zakontraktował kukurydzę do LechPolu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 11:50

LECHPOL SZUBIN Dlaczego kolega pyta i jeszcze w tamtym roku, chyba w tym???Coś więcej niech kolega napiszę

#12 Share RoH

RoH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 15:41

LECHPOL SZUBIN Chodzi mi o to czy ktoś po mimo podpisania umowy w tamtym roku nie sprzedał im tej kukurydzy

Edytowany przez RoH, 12 grudzień 2013 - 15:44.

#13 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 19:59

LECHPOL SZUBIN Myślę że oni robią tak samo jak Pan Czajka.Czyli albo odstawisz w następnym roku i podpiszesz jakiś śmieszny aneks do umowy albo zapłacisz odszkodowanie "podstawowe"+"uzupełniające" które jest wyssane z palca.

#14 Share vojtas14

vojtas14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 09:46

LECHPOL SZUBIN A u Was też byli z tą kukurydzą od A do Z? Że niby chodzi o to, że dostajesz od nich wszystko (nasiona, nawozy, odżywki) a Ty zbierasza i rozliczaś się z nimi plonem. Co o tym myślicie? Wchodzić w to? I widzę że nową stronę se rąbneli: http://lechpol-szubin.pl/.

#15 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 19:41

LECHPOL SZUBIN Ja nigdy tak nie robię. Wolę gotówką i rabat dostać. Po za tym jak mi ostatnio nawóz sprzedali to był mokry.

#16 Share vojtas14

vojtas14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 14:01

LECHPOL SZUBIN

Ja nigdy tak nie robię. Wolę gotówką i rabat dostać. Po za tym jak mi ostatnio nawóz sprzedali to był mokry.

Ale w sumie jak nie mam kasy to nie jest zła opcja. No nie wiem własnie. Dlatego was pytam. A co za nawoz przemoczony byl?

#17 Share tomasz0859

tomasz0859

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:46

LECHPOL SZUBIN

A u Was też byli z tą kukurydzą od A do Z? Że niby chodzi o to, że dostajesz od nich wszystko (nasiona, nawozy, odżywki) a Ty zbierasza i rozliczaś się z nimi plonem. Co o tym myślicie? Wchodzić w to? I widzę że nową stronę se rąbneli: http://lechpol-szubin.pl/.

Ale możesz kupić na termin jesienny w innych firmach: Agrolok, Ampol, Chemirol, Osadkowski czy Prokam, Zbierzesz, odstawisz i się rozliczysz

#18 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 08:51

LECHPOL SZUBIN NPK. Nie wiem jak chcesz i z jakiego regionu jesteś ale polecam CHP Mogilno lub Juncewo-Maciuba(ten nie ma npk)

P.S Nie cytuj posta pod postem bo punkty polecą to już lepiej pisz na PW.

Edytowany przez tespis17, 22 styczeń 2014 - 08:53.

#19 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 17:20

LECHPOL SZUBIN

wiadomo nakażdą firme trzeba uważać.ale bedąc u rolnika pod wągrawcem to podobnie niemiał zdania na temat lechpolu.oni podpisuja umowy z portem to zgardła zboże wyciągnom od rolników-przedstawiciele jeżdza i prubuja czasem wkurzające!

Widać jeszcze nie wszyscy dorośli do kontraktowania zboża z ceną. Jak cena będzie niższa na rynku od kontraktu to micha się cieszy ale jak zboże czy rzepak podrożeje na rynku i jest drożej niz w kontrakcie to od złodziei , oszustów wyzywają. Firma podpisuje z tobą kontrakt i automatycznie jest to dalej sprzedawane. Tak w cywilizowanym kraju powinien wyglądać handel. Dziwią mnie też posty typu nie ma gotówki to niech nazbiera. Owszem tak robi się dla handlarza a nie dla firmy. Kazda firma musi wykazać się wpłaceniem pieniędzy na konto rolnika aby mogla Vat odzyskać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 18:01

LECHPOL SZUBIN @boku27
-umowa kontraktacyjna
-umowa handlowa
-umowa kupna-sprzedaży
Powiedz czym się różnią te umowy???

Edytowany przez tespis17, 23 styczeń 2014 - 18:04.