Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie??

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateusz1122

mateusz1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 10:11

Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie?? Witam. Chce kupic prase rolującą i mam pytania czy mozna ustawiac w tych prasach wielkosc i ciezkosc balotu, ile taki balot siana ,slomy , sianokiszonki moze wazyc. czy mozna zalozyc siatke do owijania balota czy tylko sznurek i co sprawdzic przy kupnie oto link do tej prosy http://tablica.pl/of...a765166;r:17;s: Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie?? Dzisiaj, 09:59
  •  

#2 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 12:28

Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie?? Tak można zwiększać i zmiejszać średnicę beli i zgniot, czyli masę balotu(im bardziej zbity tym większa waga) Co do owijania czy sznurek czy siatka to nie wiem jak jest w tej prasie. Najprościej zadzwonić do gościa myślę że bez problemu Ci powie.
Ile może balot ważyć hmmm to zależy od prasy i od zgniotu.Sianokiszonka Od 300kg po kiepskiej prasie po tonę w przypadku lepszej prasy(mowa o średnicy 120cm)
A słoma to od 120 do 300kg. Zależy od prasy i wilgotności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Jano7711

Jano7711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 22:40

Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie?? Wg mnie nie warto pakować takich pieniędzy w ten model, tym bardziej, że coś jej koleś nie może sprzedać. Przy zakupie zwracaj uwagę na pasy (czy nie mają tzw "wstawek", czyli kilku łączeń w jednym pasie), podbieracz, hydraulikę i zawiasy od klapy (czy nikt tam czegoś nie kombinował).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mieciu68

mieciu68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 29 marzec 2013 - 19:58

Rivierre Casalis RC 121 Co sądzicie?? ta prasa nie posiada aparatu do siatki tylko sznurek jest