Zaloguj się, aby obserwować  
kubamako66

zamykanie tylniej szyby

Polecane posty

kubamako66    552

witam poszukuje zamknięcia do t25 do tylnej szyby pokazanej na zdjęciu poniżej

 

www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/420301-t-25/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

We władkach nie było otwieranych szyb tylnej- to jakaś samoróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    552

to tak zrobię bo miałem zamykanie ta śrubę która wkładałem w dziurę ale jak się przy gazowało to cała ramka się trzęsła i chcę żeby w trakcie jazdy się nie ruszała i była dobrze zabezpieczona bo amortyzatory są mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

jeśli masz amortyzatory gazowe to tak zamocuj uchwyty od nich żeby same domykały ramkę ,wystarczy do ramki od okna przyspawać płaskownik tak5cm pod kątem prostym do ramki i nie będzie sie otwierać , chyba że chcesz zamykać konkretnie przd niepożądanymi osobami to wtedy trzeba pokombinować z jakimś zatrzaskiem tak jak radzi Voo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel9898
      witam, wczoraj wieczorem przeglądając rożne czasopisma i gazety rolnicze na trafiłem na artykuł gdzie opisane są osłony na szyby w ciągniku z plexi, pleksi, pleksy, jak zwał tak zwał
      Otóż jest ona wycięta na kształt szyby i doczepiona do niej przyssawkami ze śruba w środku i gwintem. co o tym myślicie ?
    • Przez maseey
      kupiłem kosiarkę dyskową samasz białystok ktd 240 no i boję sie nią kosić mf 3635 bo szyby są do niego bardzo drogie nie wiecie czy ona wyrzuca kamienie ?
    • Przez michal7536
      Witam, ciągnik ten mam juz od roku i kupiłem go bez tylnej szyby, bo była pęknięta. zakupiłem więc nową szybę i ciągle była zamknięta bo nie miałem silowników i teraz chciałbym dokupić te siłowniki, tylko mam problem bo do jednego sa dwie dziurki w szybie zeby go przymocować, a z drugiej strony szyby jest tylko jedna dziurka i to chyba na uchwyt. I czy na jednym siłowniku by sie trzymała, czy potrzebne są dwa??
    • Przez PAATRYKK5
      koledzy czy ta szyba:
      http://allegro.pl/szyba-tylna-c-360-kabina-sokolka-st-34-i1440306806.html
      będzie pasowała do tej kabiny:
      http://www.bankfotek.pl/view/890742
      ta kabina wszystkie szyby ma w osobnych ramkach przykręcanych do głównych ram kabiny
    • Przez maxx20
      Witam planuje w swoim rozsiewaczu założyć pneumatyczne zamykanie i otwieranie co będzie mi do tego potrzebne jakiś zawór elektro-pneumatyczny złączka do hamulców jakiś przewód do powietrza .Chciałbym to zrobić na przycisk żeby ten zawór wysuwał i wsuwał siłownik . Mógłby mi ktoś to naświetlić i wytłumaczyć co i jak oraz jaki elektrozawór pneumatyczny zastosować oraz jaki siłownik z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj