Polecane posty

adikpl1    257

Pytaj u generalnego importera Zetor Polska z Kalisza albo dealerów Zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

nawet nie w Kaliszu tylko Dealer wystarczy oni albo maja na stanie lub sprowadzą :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Mam takie cudo nigdy nie śmigane,calą osłonę.Newiem tylko , czy przypadkiem nie od185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze kupić do tej kosiarki cały komplet, tj. osłona blaszana + fartuch :D Dziś dzowniłem do głównego importera Zetora w Kaliszu....oczywiście posiadają to czego szukam, a cena jaką sobie życzą to 810 zł !! Do tego należy doliczyć 22% podatku VAT, oraz koszty przesyłki. I jeśli złoże zamówienie na cały komplet to dostane 5% upustu. Według mnie to lekka przesada z tą ceną za taki komplet... Więc musze szukać gdzieś indziej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Samemu zrób. Przecież to nie taki wielki problem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Chyba nie aż tak bardzo jesteś zainteresowany - mam taką nigdy nie zakładaną, mogę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karol jestem zainteresowany ale niestety nie moge codziennie tu zaglądać :D Napewno ta osłona jest do ZTR 165?? Ma plandekę i wszystko co powinna mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Wywiozłem ją do teściów,a w tym tygodniu będę tam i zrobię jakieś zdjęcie czy Ci będzie pasowala.Napewno jest cała kompletna i nigdy nie zakładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy warto kupić kosiarkę czeską 3 bębnową 210cm skosiła ino 20ha wiem dokładnie bo to mój kolega z roku 1990r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Jeśli to ztr mam 1,6 m to super się trzymała (teraz wymaga remontu) ale ponad 2 razy (a może 3) więcej wykosiła niż Szamasz nowy :) (który jest po remoncie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksym83    0

Witam,

Pozwoliłem sobie odświeżyć nieco temat gdyż ja również borykam się z palącym problemem brakującej osłony w ZTR 165

Może ktoś z Szanownych Forumowiczów w dalszym ciągu posiada na zbyciu (w rozsądnych pieniądzach) podobną część.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksym83    0

Problem w tym, że mnie chodzi o całą tę blaszaną budę.

Sama plandeka rzeczywiście nie stanowi aż takiego problemu.

Blaszaną budę również można dorobić tyle że, w moim odczuciu, wyjdzie to mało fachowo;)

Niemniej dzięki za sugestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A to się zgadza.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Koledzy jak zdiąć tulejkę dystansową między łożyskami tależa ślizgowego .Wsrodku tuleii jest pierścień i nie wiem czy ona ma iść w górę wałka czy w dół .Jeśli w górę to trzeba wyjąć cały wałek a to sporo roboty.NA rysunku nr.77 i pierscień 83 post-12891-0-42363800-1333284781_thumb.jpgMam jeszcze problem ze zbiciem tylnego talerza ściągacz się gnie a on ani drgnie .Macie może jakiś patent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Dlaczego ? Temat rozwiazany ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

83 i 77 są jeden w drugim, jak w rozruszniku R11 między bendixem a tulejką w głowiczce, ja mam stary typ, ale tak w mojej jest, trzeba rozkręcać od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atusz6942    0

Ej kolego mam probelm z rotacyjną może mi pomożesz Mam kosiarkę rotacyjną czeską i jak ją podnoszę to ona tak w połowiie składa się na pół do pewnego momentu a potem już nie i jak się podniesie do końca to tylni talerz jest nisko przedni wyżej a i tak na tej tulei tak jak by się przekręca o co chodzi ?? Proszę o pomoc nie wiem co jej dolega może tam w połowie kosiarki gdzie ona chodzi góra dół jest jakiś klin żeby ona nie opadała jak ją się podnosi proszę o pomoc bo jak nie pomoże będę musiał ja sprzedac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Zrób zdjęcie kosiarki z boku gdy jest podniesiona, to może Ci wtedy pomogę bo tak to za bardzo nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atusz6942    0

Ok zanim zrobie troszkę potrwa zanim sie ociepli nwm pomyslcie . A tam na środku kosiarki co ona chodzi na takiej tulei jest jakiś klin blokujący opadanie tyłu kosiarki bębnów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj